وزارت جهاد كشاورزي در دولت جديد آمادگي خود را براي اجراي قانون تمركز وظايف اعلام كرده است

در پي انتشار خبري تحت عنوان" استيضاح وزراي جهاد و صنعت در صورت عدم اجراي قانون انتزاع/ تأمين اعتبارات در بودجه 93 " به تاريخ 28/8/92 در خبرگزاري خانه ملت، روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي براساس گزارش مشاور و نماينده وزير در كميته تمركز وظايف، جوابيه‌اي منتشر كرد.متن اين جوابيه به شرح زير است:

وزارت جهاد كشاورزي از شروع به كار دولت جديد به كرات در مراجع مختلف آمادگي خود را براي اجراي قانون تمركز وظايف (قانون انتزاع) اعلام كرده است. همچنين آيين نامه اجرايي قانون تمركز (موضوع ماده 5 قانون) توسط وزارت جهاد كشاورزي تدوين و در جلسه سه نفره نمايندگان وزارتخانه هاي جهاد كشاورزي، صنعت، معدن و تجارت و معاونت راهبردي رياست جمهوري مورد بررسي قرار گرفته و به دولت ارسال شده است و كميسيون امور زيربنايي دولت موضوع را در دست بررسي قرار داده است.

شايان ذكر است، ستاد تدابير ويژه در دولت قبل، اجراي قانون مذكور را تا پايان سال 92 متوقف كرده كه توسط معاون اول دولت قبل ابلاغ شده است. با توجه به اينكه ستاد تدابير ويژه در شوراي امنيت ملي تشكيل مي گردد شايسته است تا از آن شورا در مورد چرايي توقف اجراي قانون مذكور توضيحات لازم اخذ گردد تا تدابير لازم توسط مراجع ذيربط انجام پذيرد. 

1392/09/20
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal