ارزیابی مثبت عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در حذف مجوزهای غیر ضرور کسب و کار
معاون وزارت اقتصاد و امور دارایی، عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در حذف مجوزهای غیر ضروری کسب و کار را در این بخش مثبت ارزیابی و بر بهینه سازی فرآیند و کوتاه شدن زمان صدور نیز تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، دکتر شاپور محمدی در حاشیه نشست هم اندیشی تبیین فاز 3 اجرای قانون اصلاح مواد (1) ، (6) و (7) سیاست های کلی اصل 44 که در محل این وزارتخانه برگزار شد به خبرنگار ما گفت: در وزارت جهاد کشاورزی اقدام های موثری برای حذف مجوزهای غیر ضروری کسب و کار در زیر بخش های مختلف انجام شده به طوری که ظرف یک سال و نیم گذشته، تعداد این مجوزها از 444 مورد به 96 مورد رسیده است که به مردم و فعالان این حوزه کمک خواهد کرد.
وی ضمن تاکید بر بهینه سازی فرآیند ها و کوتاه شدن زمان صدور مجوزها اظهار داشت: با الکترونیکی سازی ممکن است زمان فرآیندها کوتاه نشود، اما سرعت را افزایش می دهد و هدف نهایی ما نیز کوتاه کردن زمان صدور مجوز کسب و کار است.
عضو هیات مقررات زدایی مستقر در وزارت اقتصاد و امور دارایی افزود: کاهش تعداد مراحل و هزینه صدور برای ما مهم است و خوشبختانه در ایران هزینه صدور مجوزها زیاد نیست.
وی ابراز امیدواری کرد که همکاری ها در اجرای فاز بهینه سازی فرآیندهای صدور مجوزهای کسب و کار ادامه یابد.
محمدی گفت: تلاش ما این است که ظرف چهار ماه فاز بهینه سازی و تسهیل فرآیندهای صدور مجوزهای کسب و کار دستگاه ها و وزارتخانه ها به اتمام برسد.1395/03/30
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal