لزوم تلاش برای استفاده حداکثری از منابع در راستای اقتصاد مقاومتی

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: انگیزه شهدا در جهادسازندگی آبادانی و عمران کشور بود تا استقلال و عزت ملت را فراهم آورند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهادکشاورزی به نقل از روابط عمومی جهادکشاورزی خراسان جنوبی، آیت‌ا... عالمی در گردهمایی بزرگ سنگرسازان بی‌سنگر و ایثارگران پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد کشاورزی در خراسان جنوبی با بیان این که جهاد سازندگی برخی کارهای ناممکن را ممکن کرد، اظهار داشت: عزیزان شاغل در جهادکشاورزی با ادامه راه شهدا، باید این وظیفه را به خوبی انجام دهند و بدانند جهاد در راه خدا همان چیزی است که شهدا خواسته بودند.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی حداکثر استفاده موثر از منابع است تا کشور به استقلال کامل دست یابد بنابراین شما جهادگران با وجود قهر طبیعت باید برای حفظ منابع کشور تلاش کنید که همین وظیفه جهاد کشاورزی است.

ولی‌پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی نیز در این گردهمایی با اشاره به وجود ارزشمند 122 نفر جانباز و پنج نفر آزاده در مجموعه سازمان، گفت: چهار هزار و 600 نفر از همکاران این دستگاه در دوران هشت سال دفاع مقدس در جبهه حضور داشتند که با20 هزار خودرو برای بازسازی و هموارسازی راه رزمندگان اسلام از این اداره به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند.

وی محل به شهادت رسیدن همکاران خود در جهاد کشاورزی استان را در مناطق عملیاتی خرمشهر، شلمچه، دارخوین، دلگان، سوسنگرد، دشت آزادگان، تنگه چزابه، سومار، کرخه، کردستان، مهران، هوالعظیم و نیز جزایر فاو و مجنون عنوان کرد.

در این گردهمایی با زنده نگه‌ داشتن یاد و خاطره دوران دفاع مقدس، از 35 نفر خانواده شهید و سه فرزند شهید که جزو همکاران سازمان هستند، تجلیل شد.

گفتی است؛ گردهمایی بزرگ سنگرسازان بی‌سنگر و ایثارگران پشتیبانی و مهندسی جنگ جهادکشاورزی خراسان جنوبی با رویکرد اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و با هدف  اشاعه فرهنگ ایثار، شهادت و به منظور تجلیل از زحمات ایثارگران پشتیبانی و مهندسی رزمی جنگ جهاد در طول هشت سال دفاع مقدس در سالن اجلاس دانشگاه پیام نور با حضور نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی ، مسوولان استان و سازمان و بیش از هزار نفر از ایثارگران پشتیبانی و مهندسی رزمی جنگ جهاد کشاورزی و خانواده‌های معظم شهدا برگزار شد.


1393/12/11
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal