وزارتخانه های جهاد کشاورزی و کشور تفاهم نامه همکاری کاهش مخاطرات و مدیریت بحران بخش کشاورزی امضا کردند
تفاهم نامه همکاری میان وزارتخانه های جهاد کشاورزی و کشور به منظور تقویت حمایت از اجرای برنامه های کاهش مخاطرات و مدیریت بحران بخش کشاورزی امضا شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، این تفاهم نامه امروز دوشنبه در گردهمایی سراسری مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی توسط دکتر عبدالمهدی بخشنده معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی و مهندس اسماعیل نجار معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران کشور به امضا رسید.
بر اساس این تفاهم نامه همکاری، اجرای طرح ها و برنامه های در اولویت حمایت اعتباری برای پیش بینی، پیشگیری، مقابله، بازتوانی و بازسازی آسیب های ناشی از انواع مخاطرات در بخش کشاورزی از محل منابع اعتباری وزارت جهاد کشاورزی و وزارت کشور به صورت مشترک مورد توافق قرار گرفت.
این توافق در زمینه کاهش مخاطرات و مدیریت بحران در زیر بخش های بیماری های دام، طیور و آبزیان، خشکسالی در مناطق عشایری، آفات و بیماری های گیاهی، جنگل ها و مراتع و اجرای عملیات آبخیز داری و آبخوان داری، خشکسالی و سرمازدگی در مزارع و باغات، اجرای طرح های ارتقای بهره وری مصرف آب و مقابله با بحران کم آبی در حوزه کشاورزی و توسعه بیمه کشاورزی صورت گرفته است.

1395/03/10
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal