معاون وزارت جهاد كشاورزي خبر داد: پرداخت تسهيلات 7 درصدي به سرمايه‌گذاران بخش كشاورزي / بانك‌ها 6500 ميليارد تومان تسهيلات به بخش كشاورزي در سال 85 پرداخت كردند

معاون برنامه‌ريزي و امور اقتصادي وزارت جهاد كشاورزي از پرداخت تسهيلات 7 درصدي به سرمايه‌گذاران صنايع تبديلي در سال‌جاري خبر داد.

 

صادق خليليان در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام كرد: به‌زودي وزارت جهاد كشاورزي قراردادهاي مربوط به پرداخت تسهيلات 7 درصدي به سرمايه‌گذاران اين بخش را با بانك‌ها منعقد خواهد كرد.

 

وي افزود: با امضاي قراردادهاي مربوطه، افراد طرح‌هاي سرمايه‌گذاري خود در صنايع تبديلي را به بانك‌ها ارائه كرده و از تسهيلات 7 درصدي بهره‌مند خواهند شد.

 

معاون برنامه‌ريزي و امور اقتصادي وزارت جهاد كشاورزي تصريح كرد: در قانون بودجه‌ سال‌جاري 500 ميليارد تومان براي پرداخت تسهيلات 7 درصدي به بخش كشاورزي در نظر گرفته شده است.

 

وي همچنين گفت: پرداخت تسهيلات 5 درصدي نيز به شبكه آبياري مدرن تحت فشار در بخش كشاورزي در سال‌جاري پيش بيني شده است.

 

خليليان از پرداخت 6 هزار و 500 ميليارد تومان تسهيلات بانكي به بخش كشاورزي در سال 85 خبر داد و گفت: اميدواريم اين رقم به بيش از 8 هزار ميليارد تومان در سال 86 افزايش يابد.

 

معاون برنامه‌ريزي و امور اقتصادي وزارت جهاد كشاورزي اظهارداشت: به‌طور كلي نرخ سود تسهيلات بانكي براي تامين واحد‌هاي توليدي موجود در بخش كشاورزي 11.5 درصد است كه در مقايسه با ساير بخش‌ها كمترين نرخ سود را داراست.
اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
              www.pr.maj.ir
1386/01/26
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal