وزیر جهاد کشاورزی در شورای اداری یاسوج:7 هزار میلیارد تومان تاکنون برای خرید تضمینی گندم به کشاورزان پرداخت شده است

وزیر جهاد کشاورزی گفت: تمام بدهی کشاورزانی که دولت از آنها گندم خریداری کرده است که تا یک هفته آینده پرداخت می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از ایرنا، همزمان با چهارمین روز هفته دولت،محمود حجتی در جلسه شورای اداری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد میزان بدهی کشاورزان را یکهزارو 900 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: تاکنون بیش از هفت هزار میلیارد تومان از بدهی کشاورزان پرداخت شد.

وی اظهارکرد:در سال جاری هفت میلیون و 850 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده است.

حجتی فرهنگ سازی و ترغیب مردم به کاهش استفاده از منابع آب زیرزمینی، کاهش مصرف آب با گسترش سیستم های نوین آبیاری و توسعه کشت های گلخانه ای را از رویکردهای مهم دولت و وزارت جهاد کشاورزی برای توسعه بخش کشاورزی اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه دولت یازدهم در بدترین شرایط و تحریم های ظالمانه سکان خدمت را به دست گرفت تصریح کرد: با تدبیر و احساس مسوولیت دولت و با همکاری و هماهنگی نخبگان و کارشناسان تورم کشور از 40 درصد به 13 الی 14 درصد کاهش پیدا کرد.

حجتی یکی از دستاوردهای بزرگ دولت یازدهم را توافقات هسته ای دانست و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده دولت برنامه ویژه ای پس از تحریم ها برای شکوفایی اقتصادی خواهد داشت.

وی توجه و اهتمام دولت یازدهم به حوزه عمرانی و اقتصادی را نقطه عطفی خواند و افزود: اعتبار پروژه های عمرانی بیش از دو برابر افزایش یافت.


1394/06/07
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal