عرضه مرغ منجمد 5100 تومانی در شبکه های توزیع استان فارس

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس اظهار داشت: توزیع مرغ منجمد تولید داخلی استان، تازه، باکیفیت مطلوب و دارای تاییدیه بهداشتی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی فارس، دکتر قاسمی افزود: با خرید و ذخیره‌سازی کافی مرغ در سردخانه‌های استان، مردم فارس هیچ نگرانی بابت کیفیت، قیمت و تامین مرغ مصرفی خود در ایام نوروز نداشته باشند.

وی درباره مزیت استفاده مرغ منجمد نسبت به مرغ گرم گفت: انجماد مرغ باعث ماندگاری بیشتر و از بین رفتن میکروب‌های احتمالی در گوشت می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس خاطرنشان ساخت: ذخایر فعلی مرغ منجمد تولید داخلی استان با تاییدیه و نظارت اداره کل دامپزشکی فارس به مقدار کافی در سردخانه‌های مجهز استان به منظور تامین نیاز مردم تهیه شده است و مردم هیچ نگرانی بابت رعایت نکات بهداشتی در مصرف مرغ عرضه شده در بازار نداشته باشند.

وی بیان داشت: دولت با اعمال مدیریت صحیح و به موقع در راستای حمایت از تولید کنندگان و همچنین تامین نیاز مصرف‌کنندگان و پیش‌بینی تنظیم بازار، در اوایل زمستان جاری نسبت به خرید و ذخیره‌سازی مرغ گرم باکیفیت مطلوب و رعایت نکات بهداشتی از تولید کنندگان داخلی تحت نظارت دامپزشکی استان اقدام کرده است.

قاسمی تصریح کرد: ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد را در سردخانه 51 هزار ریال تعیین کرده و شبکه‌های توزیع، فروشگاه‌های عرضه مستقیم کالا، تعاونی‌های مصرف کارمندی و کارگری و شرکت‌های زنجیره‌ای استان می‌توانند مرغ منجمد را با این مبلغ دریافت و به دست مصرف کننده برسانند.

وی اعلام کرد: هم اکنون شرکت پشتیبانی امور دام استان آماده تحویل مرغ منجمد از قرار هر کیلوگرم 51 هزار ریال به شبکه توزیع شامل تعاونی‌های مصرف، دستگاه‌های عمده مصرف کننده، بازارچه‌های شهرداری، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، واحدهای صنفی و مصرف کنندگان عمده مرغ است.

به گفته وی، با همکاری سازمان صنعت معدن و تجارت، تعزیرات، اصناف و بازرسی، نظارت بر کنترل قیمت کالاهای اساسی بازار را به نحو مقتضی انجام خواهیم داد تا با حفظ منافع تولید کننده، از اجحاف به مصرف کننده جلوگیری شود.

1393/12/19
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal