نظام ارتباطي يكپارچه كشاورزي تدوين مي شود

     

به گزارش روابط عمومي وزارت جهادكشاورزي، مهندس شاهرخ رمضان‌نژاد در ديدار با مديران و كارشناسان مركز روابط عمومي و اطلاع‌رساني وزارت جهادكشاورزي ضمن بيان مطلب فوق اظهار داشت: روابط عمومي با داشتن يك برنامه استراتژيك ارتباطي بايد به شكلي حركت كند كه كشاورزي به معناي واقعي به عنوان محور توسعه در كشور قرار گيرد.

     وي افزود: با يك روابط عمومي فعال، موثر، به همراه شفافيت و صداقت به دنبال افزايش جايگاه منزلت كشاورز و كشاورزي در كشور خواهيم بود.

     رئيس مركز روابط عمومي و اطلاع‌رساني وزارت جهادكشاورزي، ايجاد وحدت رويه و همگرايي را در بين روابط عمومي هاي وزارت جهادكشاورزي مهم خواندو گفت: تشكيل شوراي سياست‌گذاري اطلاع‌رساني، شوراي هماهنگي‌ها ي  روابط عمومي دولتي وغيردولتي، شوراي راهبردي مركز و كارگروه تخصصي روابط عمومي از جمله اقدامات مركز در راستاي ايجاد تحول در نظام اطلاع‌رساني بخش كشاورزي خواهد بود.

وي همچنين توسعه ارتباط و تعامل با خبرنگاران رسانه‌هاي جمعي و نمايندگان مجلس شوراي اسلامي رابه عنوان منابع طرح سئوال بخش كشاورزي مهم و ضروري خواند.

در بخش پاياني اين نشست مديران و كارشناسان مركز روابط عمومي نقطه نظرات و پيشنهادات خود را براي توسعه و ارتقاء روابط عمومي به بحث و تبادل نظر گذاشتند.

 

1392/10/03
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal