شکوفایی و رونق اقتصادی با اجرای سیاست های اقتصادی دولت تدبیر و امید

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: سیاست های اقتصادی دولت تدبیر و امید به سوی تولید، اشتغال، شکوفایی و رونق اقتصادی پیش می رود.

به گزارش ایرنا، علی جوادی در آیین تودیع و معارفه رییس جهاد کشاورزی قم افزود: دولت یازدهم با انبوهی از مشکلات به خصوص کسری 60 هزار میلیارد تومانی بودجه بر سر کار آمد و در ابتدای آغاز به کار خود موفق شد بودجه سال 92 را اصلاح کرده و بودجه سال 93 را در موعد مقرر تحویل مجلس دهد.

وی مشکلات کشور را ناشی از تحریم های اقتصادی ذکر کرد و افزود: برغم تمام این مشکلات، تلاش دولتمردان در حل مشکلات اقتصادی ادامه دارد تا انشاء الله شاهد شکوفایی هرچه بیشتر اقتصادی باشیم.

جوادی افزود: همانطورکه منحنی رشد تورم کنترل شد، با برنامه و همدلی و اتحاد مشکلات اقتصادی نیز حل می شود تا علاوه بر ثبات در کشور رونق اقتصادی نیز اتفاق بیفتد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی، سیاست های ابلاغی برای اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی را مورد اشاره قرار داد و گفت: در اجرای اولیه این سیاست ها موفقیت های خوبی در تولید محصولات نصیب کشور شد.

جوادی با اشاره به افزایش راندمان برخی از محصولات کشاورزی با توجه به خرید تضمینی توسط دولت، افزایش راندمان تولید و رسیدن به خودکفایی در دیگر محصولات را از اهداف وزارت جهاد کشاورزی ذکر کرد.

وی، ارائه تسهیلات به بخش کشاورزی، مکانیزاسیون بخش های مختلف کشاورزی، رفع بحران کمبود آب، کنترل آب های مرزی، ساماندهی شالیزارهای شمال کشور، افزایش تولید شیلات و جلوگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی را از برنامه های این وزارتخانه برای رونق بخش کشاورزی برشمرد.

در این مراسم ، محمد رضا طلایی به عنوان رییس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان قم معرفی و از زحمات رضا سیار رییس پیشین سازمان جهاد کشاورزی این استان قدردانی شد.

1393/05/27
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal