مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 10 (اصفهان)منصوب شد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهادکشاورزی گفت: تاکنون سه میلیون و 750 هزار تن گندم خریداری کرده‌ایم که نسبت به سال گذشته 50 درصد افزایش داشته است و امیدواریم که این رقم به هفت میلیون تن برسد تا در نهایت با هماهنگی و عزم ملی به خودکفایی گندم برسیم.

به گزارش ایسنا منطقه اصفهان، محمدعلی جوادی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 10 با بیان اینکه دولت با کنترل رشد تورم در سال گذشته، می‌تواند در سال جاری رونق اقتصادی را نیز به کشور بیاورد، اظهارکرد: از مردم برای رای به دولت تدبیر و امید تشکر می‌کنم که با خود عقلانیت را به جامعه آوردند و امید دارم مذاکرات هسته‌ای به سرمنزل مقصود برسد و حرکت‌های نابخردانه و تحریم‌های ناعادلانه از این به بعد از مردم دریغ و رونق اقتصادی در کشور حاکم شود.

ویافزود: بودجه سال 1392 اصلاح و بودجه سال 1393 نیز به موقع به مجلس ارجاع داده شد. امیدوارم تورم از 25 درصد نیز کمتر شود تا بتوانیم مشکلات اقتصادی را یکی پس از دیگری رفع کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: رونق اقتصادی سرلوحه کار دولت و از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

جوادی با اشاره به جدا سازی شرکت غله از وزارت صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد: از این به بعد شرکت غله زیر مجموعه وزارت جهاد کشاورزی خواهد بود و مدیریت و نظارت بر آن به صورت متمرکز و دقیق انجام خواهد شد.

وی با تاکید بر پیگیری و نظارت بر تولید و مصرف چرخه گندم تصریح کرد: چرخه گندم به نان مصرفی مردم گره خورده و جایگاهی ویژه دارد بنابراین باید آن را به دقت زیر نظر داشت. البته با ایجاد مناطق 14 گانه غله و گندم و نظارت متمرکز، امیدوارم جلوی سودجویی‌ها و سوء مدیریت‌ها گرفته شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی خاطر نشان کرد: یکی از مشکلات چرخه نان، یارانه‌هاست و دولت برای نان 11 هزار میلیارد تومان بودجه اختصاص داده است که باید در جایگاه خود و برای مردم مصرف شود. پس یک اراده جمعی نیاز است تا بتوانیم مساله نان را ساماندهی کنیم.

جوادی با تاکید بر تکیه به مباحث کارشناسی گفت: باید با کارشناسان پیگیر صیانت از گندم و جمع آوری و حفظ آن باشیم و خروج غیرقانونی گندم از این چرخه را کنترل کنیم.

وی با اشاره به سهمیه بندی آرد و نان اظهار کرد: باید میزان تقاضای واقعی مردم در مصرف نان را ارزیابی و همچنین با اداره بهداشت و درمان برای سلامت نانی که در اختیار مردم قرار می‌دهیم همکاری بسیار خوبی داشته باشیم تا از ورود افزودنی‌های غیر مجاز همچون جوش شیرین به نان جلوگیری و اطلاع رسانی لازم را نیز در این مورد به مردم و سایر ارگان‌ها داشته باشیم.

در این مراسم، از خدمات آقای اکبر شریفی، تجلیل و آقای مسعود کلانتری به عنوان  مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 10 (اصفهان)منصوب و معرفی شد.

 

1393/04/15
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal