21 طرح برتر دستگاه های اجرایی در دهمین همایش ملی فرهنگ و مدیریت جهادی انتخاب و تجلیل شد
21 طرح و الگوی برتر از هشت دستگاه دولتی و دانشگاهی در دهمین همایش ملی فرهنگ و مدیریت جهادی انتخاب و تجلیل شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، از میان طرح های برتز منتخب در این همایش، 10 طرح با عنوان های 550 هزار هکتاری خوزستان و ایلام، خیرین آبخیزداری، منارید، ترسیب کربن، نظام تامین منابع مالی پروژه پرورش و احیای میگو در خوزستان و تسطیع لیزری اراضی کشاورزی استان فارس، مدیریت آفت مگس زیتون، مبارزه با آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، پرورش ماهیان خاویاری کشور، توسعه آبزی پروری با اولویت پرورش ماهی در قفس و انتقال آب دریا به مجتمع پرورش میگو در گمیشان مربوط به زیر مجموعه های وزارت جهاد کشاورزی است.
وزارت آموزش و پرورش نیز با چهار طرح پس از وزارت جهاد کشاورزی، بیشترین تعداد طرح های برتر این همایش را به خود اختصاص داد.
طرح های موفق و برتر جهادی وزارت آموزش و پرورش شامل ایجاد هنرستان های کارآفرین و استفاده از مشارکت بنگاه های اقتصادی و دستگاه های اجرایی در آموزش های مهارتی شاخه کار و دانش، آموزش همراه با تولید دارای شاخصه ها و مولفه های فرهنگ و مدیریت جهادی ، توسعه آموزش های فنی و حرفه ای در استان سیستان و بلوچستان با مشارکت سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اردوهای جهادی طرح هجرت 3 می شود.
بنابراین گزارش، سایر طرح های برتر منتخب در دهمین همایش ملی فرهنگ و مدیریت جهادی شامل تسهیل و توسعه تجارت با اجرای پنجره واحد فرامرزی و مولد سازی و مدیریت دارایی های دولت از وزارت اقتصاد و دارایی، الگوی بنیاد برکت در توانمند سازی اقتصادی و محرومیت زدایی مناطق محروم با تاکید بر ساخت مدرسه و مساجد از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، قلعه گنج در راه آبادانی از بنیاد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامی می شود.
کشت فراسرزمینی در سیرالئون، حفظ آمادگی تولید حداکثری برای دوران پسا تحریم و تدوین دانش فنی، بومی سازی، تدوین استاندارد ملی، کنترل کیفیت، نظارت و ارتقای تولید کنندگان لوازم و تجهیزات سیستم های آبیاری مدرن نیز به ترتیب از وزارت نفت و جهاد دانشگاهی به عنوان طرح های برتر جهادی انتخاب و تجلیل شدند.
چهار طرح برتر جهادی در نخستین روز همایش و 17 طرح دیگر در روز دوم در معرض دید عموم قرار گرفت.
بر پایه این گزارش، طرح ها و الگوهای برتر با شاخصه های منابع انسانی، فنی- اجرایی و پیامدهای اجرایی انتخاب شدند، ضمن آن که اعمال مدیریت جهادی، موفقیت و قرار داشتن در چارچوب اولویت دستگاه ها از ویژگی های طرح ها بوده است.1395/05/25
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal