کسب تقدیر نامه دو ستاره از دبیرخانه تعالی کشور توسط سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی

سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی در بین سازمان‌های جهاد کشاورزی کشور موفق به کسب تقدیرنامه دو ستاره از دبیرخانه تعالی کشور شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهادکشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی خراسان رضوی، این سازمان در دوازدهمین همایش ملی تعالی سازمانی موفق به کسب تقدیرنامه دو ستاره شد.

در این همایش که با حضور وزیر صنعت معدن تجارت و تعدادی از مسوولان و معاونان این وزارتخانه و جمعی از مدیران و کارشناسان سازمان‌ها و نهادهای مختلف کشور در محل سالن همایش‌های صدا و سیما تهران برگزار شد، مجتبی مزروعی رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی پس از دریافت این تقدیرنامه گفت: امیدواریم با اجرای برنامه‌ها و اقدامات بهبود، شاهد رشد و بالندگی سازمان در مسیر تعالی و دستیابی به سطوح بالاتر باشیم.

وی افزود: مسلماً این پایان مسیر نیست و تلاش خواهیم کرد همچنان با بهبود فرآیند در این مسیر بی‌انتها گام برداریم.

گفتنی است؛ سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی نخستین سازمان در وزارت متبوع می‌باشد که در فرآیند جایزه تعالی سازمانی و بر اساس ارزیابی انجام شده توسط سیستم ارزیاب موفق شد تقدیرنامه دو ستاره را به خود اختصاص دهد.

اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی مبتنی بر ارزیابی رویکردها و نظام‌های مدیریتی سازمان‌ها و نتایج موفقیت‌های آنها توسط گروهی از ارزیابان خبره و بر اساس «الگوی تعالی سازمانی» است که وضعیت سازمان‌ را در میزان دستیابی به انتظارات الگوی تعالی سازمانی مشخص می‌کند.

با معرفی «مدل تعالی سازمانی» و «جایزه ملی تعالی سازمانی» از سال 1382، بسیاری از سازمان‌های ایرانی توانسته‌اند با استقرار مدل، به چارچوب مناسبی برای اعمال روش‌های نوین مدیریتی در سازمان خود دست یابند و نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود خود را بشناسند و در جهت تعریف برنامه‌های بهبود و اجرای آنها گام بردارند.

1393/12/10
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal