اطلاع رسانی رویدادهای بین المللی بخش کشاورزی در دستور کار وزارت جهاد کشاورزی

سفیر جدید ایران در سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد(فائو) بر ضرورت توسعه اطلاع رسانی بین المللی بخش کشاورزی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی،دکتر مجید دهقانشعار ظهر امروز پیش از عزیمت به محل ماموریت خود در رم با حضور در مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی طی سخنانی نقش روابط عمومی را در پیشبرد اهداف و برنامه های بخش کشاورزی مهم عنوان کرد و گفت: با توسعه تعاملات نمایندگی ایران در فائو و مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، در آینده نزدیک، مرکز روابط عمومی، کانون اصلی انتقال و  انتشار رویدادهای بین المللی بخش کشاورزی خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به لزوم ظرفیت سازی برای حضور نیروهای توانمند در سازمان های بین المللی مرتبط با بخش کشاورزی بر ضرورت توسعه تعاملات با مراکز پژوهشی و آموزشی بخش کشاورزی بین المللی به منظور بهره گیری از  دانش و تجارب دیگر کشورها برای یافتن راهکارهای حل مشکلات کشاورزی کشور تاکید کرد.

در این نشست،رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی طی سخنانی پشبرد اهداف توسعه ای بخش کشاورزی را در گرو توسعه متوازن نظام های و "فنی" و "اطلاع رسانی" دانست و با اشاره به نقش روابط عمومی ها در ظرفیت سازی و فرصت آفرینی ارتباطی و اطلاع رسانی برای توسعه بخش کشاورزی،آمادگی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی را برای گفتمان سازی ارتباطات بین المللی اعلام کرد.

مهندس شاهرخ رمضان نژاد گفت:براساس رویکردهای جدید،گسترش ارتباطات و اطلاع رسانی رویدادهای بین المللی در کنار توسعه ارتباطات و اطلاع رسانی ملی در دستور کار این مرکز قرار دارد.

وی سپس از راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی به زبان انگلیسی در کنار پایگاه اطلاه رسانی وزارت جهاد کشاورزی (زبان فارسی) در آینده خبر داد.

1393/08/03
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal