اجرای طرح عرضه نهال گواهی شده در استان های البرز، فارس و لرستان از 15 بهمن ماه
مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گفت: نمایشگاه و فروشگاه دائمی عرضه مستقیم نهال استاندارد از 15 بهمن تا 15 اسفند در سه استان فارس، لرستان و البرز فعال می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، یزدان سیف با اشاره به اینکه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از سال آینده با همکاری معاونت باغبانی جهاد کشاورزی و نهالستان های مجوزدار شبکه توزیع سراسری نهال استاندارد و گواهی شده را راه اندازی می کند افزود:‌ شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از سال آینده با همکاری 1931 کارگزار در سراسر کشور علاوه بر تامین و توزیع کود، بذر و سم ، توزیع سراسری نهال های استاندارد و گواهی شده را نیز بر عهده دارد.
وی گفت: اما برای تامین نهال مورد نیاز باغداران و آماده سازی باغات در فصل بهار امسال طرح توزیع و عرضه نهال گواهی شده بر اساس نیازسنجی مناطق مختلف کشور در سه استان البرز، فارس و لرستان از 15 بهمن تا 15 اسفند اجرا می شود.
مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی افزود: نمایندگان و کارشناسان موسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر ونهال ، سازمان حفظ نباتات و کارشناسان شرکت خدمات حمایتی کشاورزی درنمایشگاه های عرضه نهال برای راهنمایی باغداران حضور دارند تا به بهترین وجه خدمات ارائه شود.
سیف گفت:‌ باغداران می توانند با تماس با دفاتر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی منطقه خود برای تامین و تحویل نهال مورد نیاز در باغ اقدام کنند و شرکت نیز از طریق شبکه رسمی نهال ها را در محل موردنظر باغدار تحویل دهد.
وی افزود:‌ نهال های گواهی شده استاندارد در فروشگاه و نمایشگاه های ثابت در سه استان فارس ، لرستان و البرز با قیمت مناسب و با تخفیف در اختیار باغداران قرار می گیرد .
1394/10/23
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal