تاكيد رئيس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخيزداري براهميت اطلاع رساني درباره حفظ منابع طبيعي

 

‌ رئيس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخيزداري وزارت جهاد كشاورزي تاكيد كرد: روابط عمومي ادارات زيربط بايد مردم را نسبت به ضرورت و اهميت حفظ منابع طبيعي آگاه كنند.     

به گزارش خبرگزاري فارس از كرج، فرود شريفي امروز در همايش رؤساي روابط عمومي‌هاي ادارات منابع طبيعي گفت، اظهار كرد: نقش روابط عمومي‌ها در آگاه سازي مردم بسيار حائز اهميت است و اگر اين وظيفه به خوبي انجام شود، بسياري از مشكلات ما بر طرف خواهد شد.

وي اظهار كرد: يكي از مشكلات فعلي ما عدم آگاهي مردم نسبت به اهميت منابع طبيعي در زندگي آنها است كه اين معضل بايد با همكاري خوب روابط عمومي‌ها و رسانه‌هاي جمعي بر طرف شود.

اين مقام مسئول ادامه داد: ما بايد با اقدامات توجيهي خود ميزان زيان‌هايي كه به خاطر از بين بردن منابع طبيعي به كشور وارد مي‌شود را به مردم اطلاع دهيم و با آگاه سازي آنها مردم را در راه حفظ منابع طبيعي با خود همراه سازيم.

شريفي گفت: در اين ميان استفاده از نظرات، انتقادات و پيشنهادهاي مردمي بسيار حائز اهميت است و به عبارتي اگر رابطه خوبي بين مردم و مسئولان ادارات منابع طبيعي بر قرار نباشد، به هيچ وجه نمي‌توانيم اهداف خود را در اين زمينه اجرا كنيم.

گفتني است در همايش روابط عمومي‌هاي ادارات منابع طبعيي كه صبح امروز در شهرستان كرج برگزاري شد، بيش از 70 نفر از مديران روابط عمومي به تبين سياست‌ها و ايجاد زمينه لازم براي استفاده مناسب از رسانه‌ها در آگاه سازي مردم پرداختند.اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
pr@maj.ir
pr@agri-jahad.org
www.pr.maj.ir

1386/04/25
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal