62 درصد تسهیلات صندوق توسعه ملی در استان سمنان جذب شد
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی استان سمنان، از جذب 62 درصدی تسهیلات صندوق توسعه ملی در استان تاکنون خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی سمنان، خدابخش عرب گفت: در سال جاری از محل تسهیلات ریالی صندوق توسعه ملی بیش از 49 میلیارد ریال تسهیلات با بازپرداخت تا 7 ساله و نرخ سود 10 درصد برای مناطق کمتر توسعه یافته و 14 درصد برای سایر طرح‌های دیگر مناطق به استان اختصاص داده شده و بیشتر از تسهیلات تخصیصی، پرونده متقاضیان به بانک کشاورزی ارسال شده است.
به گفته وی، تاکنون درخواست وجوه و جذب بیش از 30 میلیارد ریال از تسهیلات فوق در استان انجام شده است که در شهرستان‌های گرمسار، میامی و سمنان بیشترین رقم جذب شده است.
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سمنان، اولویت‌های صندوق توسعه ملی در سال جاری را برای بخش‌های سرمایه‌ای شامل احداث گلخانه و تولید محصولات گلخانه‌ای، طرح‌های زیربخش شیلات و پرورش ماهیان، افزایش بهره‌وری آب از طریق توسعه روش‌های نوین آبیاری، طرح‌های تامین، تصفیه، انتقال آب، طرح‌های زیست‌محیطی و منابع طبیعی دانست.
وی، سرمایه در گردش طرح‌ها و فعالیت‌های تولیدی و صادرات محصولات کشاورزی را از دیگر اولویت‌های صندوق توسعه ملی در سال جاری ذکر کرد.

1394/10/01
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal