مديريت جهادي ، كار براي خدا و خدمت به بندگان است

مراسم معارفه و توديع معاون جديد و پشين توسعه و مديريت منابع انساني امروز يكشنبه در سالن نعمتي جم وزارت جهادكشاورزي برگزار شد

به گزارش روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي، در اين مراسم، مهندس محمدعلي جوادي به عنوان معاون جديد توسعه و مديريت منابع انساني معرفي و از زحمات مهندس منصور خاكي قدرداني شد.

در اين مراسم، آيت الله عالمي نماينده ولي فقيه در وزارت جهاد كشاورزي درباره اهميت و نقش مديريت گفت: مذهب و مكتب ما مبتني بر جريان مديريت است به طوري كه مذهب و مكتبي كه در آن جريان مديريت و امامت پيش بيني نشده باشد به عنوان مكتب حق پذيرفته نمي‌شود.

وي افزود: جريان مديريت و هدايت از يك چشمه نشأت مي‌گيرند و هر فردي در هر پست و مقامي به اندازه خودش مسؤوليت دارد.

آيت الله عالمي بر مديريت جهادي تاكيد و اظهار داشت: از وزارت جهاد كشاورزي انتظار مي‌رود، مديريت جهادي يعني كار براي خدا در قالب خدمت به بندگان خدا را  اعمال كند.

وي افزود: وقتي امانتي به انسان واگذار مي‌شود بايد با تمام توان، قدرت و فكر در راستي ظرفيت و دفاع از آن امانت فعاليت كرد.

در اين مراسم، مهندس جوادي در سخناني كوتاه گفت: ما براي تغيير و تحول در وزارت جهاد كشاورزي آمده‌ايم و با همكاري كاركنان تحول را ايجاد مي‌كنيم.

وي به جمعيت 90 هزار نفري كاركنان وزارت جهاد كشاورزي اشاره كرد و  اظهار داشت: مديراني كه فكر مي‌كنند با تغيير چند نيرو، يك وزارتخانه متحول مي‌شود اشتباه مي‌كنند از اين رو، براي ايجاد تحول بايد روحيه مثبت و نشاط را به كاركنان تزريق كرد. جوادي افزود: همكاري و وحدت ميان كاركنان موجب مي‌شود بازده بهتري داشته باشيم .

وي در عين حال به ساختمان شيشه‌اي وزارت جهاد كشاورزي اشاره كرد و گفت: ساختمان شيشه‌اي، نماد كشاورزي كشور است و از دست دادن آن به هر دليلي اشتباه بوده است.وي وعده داد كه در راستاي رفاه كاركنان وزارتخانه و اصلاح وضع موجود تلاش كند.

در پايان اين مراسم با اعطاي لوح از زحمات مهندس منصور خاكي تقدير شد.

1392/08/05
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal