وزير جهاد كشاورزي براي شركت در سي و دومين نشست فائو وارد رم شد

وزير جهاد كشاورزي ايران در صدر هياتي به منظور شركت در سي و دومين نشست منطقه‌اي خاور نزديك سازمان خواربار و كشاورزي سازمان ملل متحد «فائو» وارد رم پايتخت ايتاليا شد.

به گزارش واحد مركزي خبر از رم ، تبيين ظرفيت‌هاي مختلف بخش كشاورزي و تشويق سرمايه‌گذاران اروپايي و ايتاليايي به سرمايه‌گذاري در بخش كشاورزي و صنايع غذايي كشورمان از مهمترين اهداف سفر «محمود حجتي» است.

فراهم كردن زمينه توسعه صادرات محصولات كشاورزي ايران به ايتاليا نيز از ديگر اهداف اين سفر است.

وزير جهاد كشاورزي روز پنجشنبه در اين كنفرانس مواضع كشورمان را در زمينه توسعه همكاري با كشورهاي منطقه بيان خواهد كرد و با مديركل فائو و همتايان شركت‌كننده در اين اجلاس ديدار مي‌كند.

بازديد از صنايع توليد بذر ، توليدات دامي و ماشين‌آلات كشاورزي و صنايع غذايي ايتاليا از ديگر برنامه‌هاي سفر «محمود حجتي» وزير جهاد كشاورزي به رم است.

محور مذاكرات در سي و دومين كنفرانس فائو در منطقه خاور نزديك و شمال آفريقا كه از روز دوشنبه 5 اسفند در رم آغاز شده است و تا 9 اسفند ماه ادامه خواهد داشت درباره موضوعات مهم منطقه‌اي از جمله وضعيت غذا و كشاورزي ، كمبود آب ، توجه به بخش كشاورزي خانوادگي و نقش زنان در بخش كشاورزي ، كاهش ضايعات محصولات كشاورزي و غذايي در آن مورد بررسي قرار خواهد گرفت.

1392/12/06
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal