توزیع 33 هزارتن مرغ و گوشت قرمز با قیمت دولتی در ایام ماه محرم
معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه به مناسبت ایام محرم ۳۰ هزارتن مرغ و ۳ هزار تن گوشت در استان‌ها توزیع می‌شود، گفت: قیمت مرغ و گوشت دولتی به ترتیب ۵۱۰۰ و ۲۲هزار و۵۰۰ تومان است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از مهر، عباس والوزی با با بیان اینکه شرکت پشتیبانی امور دام به مناسبت ایام محرم سهمیه‌ای از گوشت قرمز و مرغ را برای استان‌های مختلف در نظر گرفته و آن را اعلام کرده است، اظهارداشت: به مناسبت این ایام ۳۰ هزار تن گوشت مرغ و ۳ هزار تن گوشت قرمز بین استان‌های کشور توزیع خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه این سمهیه اولیه است، اضافه کرد: اگر استانی اعلام کند که سهمیه در نظر گرفته شده برای آن به اتمام رسیده آمادگی توزیع مقدار اضافه در آنجا وجود دارد. 
معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام کشور با بیان اینکه سهم هر استان در دریافت گوشت و مرغ دولتی، براساس میزان جمعیت آن تعیین می‌شود، ادامه داد: قیمت مرغ منجمد توزیعی در ایام محرم ۵۱۰۰ تومان و قیمت گوشت قرمز منجمد وارداتی ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان است.
والوزی ذخایر مرغ شرکت پشتیبانی امور را حدود ۱۱۰ هزارتن و ذخایر گوشت قرمز آن را حدود ۸ هزار تن عنوان کرد و درباره میزان خرید تضمینی ذرت از کشاورزان نیز اظهارداشت: تاکنون ۶۵ هزار تن با قیمت حداکثر هرکیلوگرم ۹۶۰ تومان از کشاورزان خریداری شده است.
1394/07/27
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal