موفقيت در بخش كشاورزي در گرو توجه به نيروي انساني متخصص و با اخلاق

معاون توسعه مديريت و منابع انساني وزارت جهاد كشاورزي گفت: ستاد مسكن جهادگران و ايثارگران در سراسر كشور براي رفع مشكلات كارمندان سازمان‌هاي جهاد كشاورزي سراسر استان ايجاد شد.

به گزارش ايسنا، محمدعلي جوادي در مراسم توديع و معرفه رييس سازمان جهاد كشاورزي استان اصفهان با بيان اينكه استان اصفهان بسيار خاص و كم نظير است، اظهار كرد: غير از قدمت تاريخي اين استان اكنون اصفهان دومين شهر دانشگاهي، سومين شهر حوزوي و دومين با به عبارتي اولين قطب صنعتي كشور است. اين استان در مكاتب مختلف ادبي و شعر صاحب سبك بوده و انواع اقوام و مذاهب را نيز در خود جاي داده است.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني وزير جهاد كشاورزي، با بيان اينكه استان اصفهان در بخش كشاورزي در بسياري موارد رتبه اول را به خود اختصاص داده، افزود: اين استان با وجود آن كه در موقعيت خشك كشور قرار دارد اما يك قطب كشاورزي در كشور محسوب مي‌شود.

جوادي موفقيت در بخش كشاورزي را مستلزم توجه به نيروي انساني با فرهنگ، متخصص و با اخلاق دانست و اضافه كرد: كارمندان و كاركنان بخش كشاورزي نبايد از كاركنان سازمان‌ها و نهادهاي ديگر چيزي كم داشته باشند و حقوق دريافتي كاركنان بخش كشاورزي نبايد كم‌تر از ديگر كارمندان باشد.

وي با بيان اينكه كاركنان و كارمندان سازمان‌ها و ارگان‌هاي ديگر داراي مسكن بوده اما به بسياري از كارمندان جهاد كشاورزي مسكني تعلق نگرفته، ادامه داد: ستادي به عنوان ستاد مسكن جهادگران و ايثارگران در سراسر كشور ايجاد شده كه در جهت حل مشكلات كارمندان فعاليت مي‌كند، زيرا كارمندي كه مشكل داشته باشد نمي‌تواند مشكل مراجعه كنندگان را برطرف كند.

1392/09/17
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal