وزير جهاد كشاورزي در آمل: 625 مجتمع گلخانه‌اي در كشور اجرا مي‌شود


وزير جهاد كشاورزي، از مطالعه و اجراي 625 مجتمع گلخانه‌اي در استان‌هاي كشور خبر داد و گفت: متاسفانه در بين استان‌هاي كشور حتي يك مجتمع گلخانه‌اي هم در مازندران پيش بيني نشده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادي مهر در ساري، محمد رضا اسكندري با بيان مطلب فوق در بازديد از نخستين واحد پيشرفته گلخانه اي(بدون خاك) كشور در آمل، سياست هاي نادرست مسئولان كشور و كم كاري مسئولان استاني در پيشگيري اين طرح را از دلائل اجرائي نشدن مجتمع هاي گلخانه اي در مازندران بيان و اذعان كرد: كم كاري از سوي مسئولان وزارت جهاد كشاورزي و كوتاهي مسئولان مازندراني بوده است.

وي همچنين از پيگيري ويژه وزارت جهاد كشاورزي براي ايجاد مجتمع هاي گلخانه اي در مازندران خبر داد و تصريح كرد: هم اكنون دو پايانه صادراتي گل و گياه در شهرهاي تنكابن و جويبار در حال اجراء است.

مازندران يكي از بزرگ‌ترين توليد كننده گل و گياهان زينتي در كشور است. به دستور رئيس جمهوري، وزير جهاد كشاورزي پس از سفر استاني هيئت دولت قرار شد ماهانه يك بار از استان مازندران بازديد نمايد و با مسائل  و مشكلات بخش كشاورزي استان آشنا شود، كه اين اولين سفر اسكندري پس از سفر اعضاي دولت به استان مازندران است.


اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
              www.pr.maj.ir
1385/10/30
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal