ارائه خدمات قبل و بعد از تولید به کشاورزان مورد توجه وزارت جهاد کشاورزی قرار دارد

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور بازرگانی گفت:می کوشیم با فراهم کردن زمینه صادرات محصولات کشاورزی و دامی کشور، شرایط افزایش تولید در این بخش را فراهم کنیم.

به گزارش ایرنا حسن یونس سینکی، چهارشنبه در دیدار با استاندار فارس در شیراز افزود: ارائه خدمات قبل و بعد از تولید به تولید کنندگان بخش کشاورزی از جمله مواردی است که مورد توجه این وزارتخانه قرار دارد.

استاندار فارس در این دیدار بیان داشت:با توجه به ظرفیت های علمی موجود، کشاورزی این استان باید به سمت دانش محوری حرکت کند.

سید محمد احمدی ادامه داد:باید با عبور از خودکفایی در تولید محصولات کشاورزی، توجه ویژه ای به بازارهای خارجی به ویژه بازار کشورهای همسایه داشته باشیم.

وی ادامه داد: وزارت جهاد کشاورزی نیز باید برای ساماندهی صادرات محصولات کشاورزی و دامی کشور برنامه ریزی طولانی مدت و کارشاسانه داشته باشد.

استاندار فارس بیان کرد: دیدگاه ها و پیشنهادهای مدیران استانی می تواند این وزارتخانه را در تدوین برنامه های دقیق و قابل اجرا یاری دهد.

وی، عمده اشتغال و تولید ثروت در استان فارس را مربوط به بخش کشاورزی و دامی دانست و گفت: این استان در زمینه های صنعتی توسعه و پیشرفت چندانی نداشته و مردم بیشتر به شیوه های سنتی کشاورزی و دامپروری اشتغال دارند که نیازمند توجه ویژه ای است.

1393/06/05
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal