تخصیص تسهیلات 338 میلیارد ریالی برای مکانیزاسیون کشاورزی استان کرمان
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان از تخصیص تسهیلات 338 میلیارد ریالی خط اعتباری مکانیزاسیون به منظور افزایش ضریب و درجه مکانیزاسیون محصولات زراعی، باغی و دامی در سال جاری در استان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی کرمان، محمدرضا پورخاتون گفت: این تسهیلات برای خرید انواع ماشین‌های کشاورزی، تجهیزات گلخانه‌ها، دامپروری‌ها، مراکز پرورش آبزیان و... و به عاملیت بانک کشاورزی با سود 18 درصد و دوره بازپرداخت 5 ساله به این سازمان اختصاص داده شده است.
وی افزود: از ابتدای سال جاری علی‌رغم مشکلات زیاد و وجود رکود اقتصادی تا کنون 75 درصد مبلغ فوق (260 میلیارد ریال) به بانک عامل معرفی که تا کنون 55 درصد کل اعتبار (170 میلیارد ریال) آن جذب شده است که از این حیث در ردیف 5 سازمان اول وزارتخانه هستیم.
پورخاتون با بیان این که از محل این اعتبارات 185 دستگاه انواع تراکتور، یک دستگاه کمباین و تعداد 420 دستگاه انواع ادوات و دنباله‌بندهای کشاورزی توسط متقاضیان خریداری شده، اظهار داشت: با یاری خداوند و تلاش و پیگیری مستمرکارشناسان ستادی و شهرستانی تا پایان سال جاری به جذب حداکثری این تسهیلات خواهیم رسید.
معاون تولیدات گیاهی کرمان، از کلیه بهره‌برداران در زیربخش‌های زراعت، باغی، دام و طیور، شیلات ومنابع طبیعی دعوت کرد از این فرصت برای تامین ماشین‌آلات، ادوات و تجهیزات مورد نیاز اقدام کنند.


1394/09/17
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal