جايگاه و منزلت كشاورزي بايد ارتقا يابد

 

     به گزارش روابط عمومي وزارت جهادكشاورزي، مهندس جوادي معاون توسعه مديريت و منابع انساني وزارت جهادكشاورزي در نشست با رئيس جديد مركز روابط عمومي و اطلاع‌رساني وزارتخانه ضمن بيان مطلب فوق اظهار داشت: روابط عمومي به عنوان هنر هشتم نقش مهمي در عصر حاضر داردوبايدباهنر وتخصص خود در راستاي ارتقاء حقوق، منزلت و جايگاه كشاورزي دركشور تلاش كند.

   وي  با اشاره به اينكه بخش كشاورزي در حوزه اطلاع ساني نيز مظلوم واقع شده است گفت: متاسفانه تاكنون نتوانسته‌ايم افراد موثر و سرمايه‌هارا به سمت بخش كشاورزي هدايت و جذب كنيم.

    معاون توسعه مديريت و منابع انساني با اشاره به نقش عوامل انساني در پيشرفت سازمان ها گفت: اين معاونت در صدد توجه به نيازها و رفع مسائل و مشكلات كاركنان و ايجاد انگيزه و نشاط بيشتربراي  اجراي بهتر امور در بخش كشاورزي مي باشد.

وي افزود: مديران وزارتخانه بايد با هنر ارتباطات و روابط عمومي آشنا و در اين زمينه آموزش هاي لازم را ببينند.اين معاونت پشتيباني هاي مادي و اعتباري و تشكيلاتي لازم را در جهت تقويت نظام اطلاع رساني بعمل خواهد آورد.

در اين ديدار مهندس رمضان نژاد رئيس جديدمركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت جهاد كشاورزي با اشاره به تغيير رويكرد در اطلاع رساني گفت:مااز روابط عمومي منفعل و متأثر به دنبال روابط عمومي فعال ،موثر و جريان ساز هستيم و دراين زمينه به دنبال راه اندازي نهضت نوشتار و بيان براي توسعه نظام اطلاع رساني در بخش كشاورزي هستيم.

وي افزود: نظام فني بخش كشاورزي با همراهي و پشتيباني و بسترسازي نظام اطلاع رساني در پيشبرد اهداف موفق خواهد بود .

1392/10/23
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal