ارائه لايحه جامع حمايت از كشاورزان به دولت
  

معاون برنامه ريزي و اقتصادي وزارت جهاد كشاورزي اعلام كرد: لايحه جامع حمايت از كشاورزان به منظور مشخص شدن وضعيت قيمتها و خريدهاي تضميني، يارانه هاي بخش كشاورزي و نحوه حمايت از توليدكننده به دولت ارسال شد.

صادق خليليان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: درسالجاري لايحه جامع حمايت از كشاورزان تهيه شده كه در صورت تصويب در دولت در چارچوب آن وضعيت خريدهاي تضميني، قيمتهاي تضميني، يارانه هاي بخش كشاورزي و نحوه حمايت از توليد كننده مشخص مي شود.

معاون برنامه ريزي واقتصادي وزارت جهاد كشاورزي اعلام كرد: پيش بيني مي شود لايحه جامع حمايت از كشاورزان تا سال آينده تصويب شود.

وي بيان كرد: درسالجاري اعتبارات خريد تضميني بالغ بر10 هزارميليارد ريال به صورت تسهيلات بانكي و 25 هزار ميليارد ريال به صورت اعتبارات بودجه اي منظورشده است.

خليليان با اشاره به افزايش راندمان آبياري در چارچوب برنامه چهارم توسعه و تكميل آن در برنامه جامع مقابله با خشكسالي، اظهارداشت: افزايش راندمان آبياري در برنامه پنجم توسعه به منظور مجهز نمودن حداقل يك ميليون هكتاراز اراضي كشور به سامانه هاي نوين آبياري دنيال مي شود و تا پايان برنامه ادامه مي يابد.

   

اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي

www.pr.maj.ir

pr@maj.ir

pr@agri-jahad.ir

1387/04/04
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal