برگزار ي نمايشگاه دستاوردهاي وزارت جهاد كشاورزي در مجلس شوراي اسلامي و نهاد رياست جمهوري

سخنگوي وزارت جهاد كشاورزي از برگزاري نمايشگاه دستاوردهاي وزارت جهاد كشاورزي به طور همزمان در مجلس شوراي اسلامي و نهاد رياست جمهوري در هفته دولت خبر داد.

دكتر حسين انصاري فرد، سخنگوي وزارت جهاد كشاورزي، در گفتگو با خبرنگار موج با اعلام اين مطلب فوق اذعان داشت: قرار بود نمايشگاه دستاوردهاي وزارت جهاد كشاورزي در هفته جهاد كشاورزي در مجلس برگزار شود كه به دليل تعطيلات مجلس و برگزاري انتخابات رياست جمهوري به زمان ديگري موكول شد.وي گفت: در هفته جهاد كشاورزي، نمايشگاه دستاوردهاي 30 ساله جهاد سازندگي و جهاد كشاورزي در سطح ستادي، معاونت‏ها و موسسات علمي مختلف برگزار شد.

انصاري فرد تعداد غرفه‏هاي اين نمايشگاه را بيش از 50 غرفه اعلام كرد و افزود: مشاركت بخش خصوصي به ويژه تشكل‏ها در اين نمايشگاه بارز بود. اتحاديه‏هاي مختلف با حضور در اين نمايشگاه به ارائه دستاوردهاي خود پرداختند.وي از عرضه محصولات كشاورزي در اين نمايشگاه خبر داد و گفت: محصولات عرضه شده داراي قيمت و كيفيت مناسب بود و با استقبال خوب بازديد كنندگان مواجه شد.

سخنگوي وزارت جهاد كشاورزي خاطر نشان ساخت: اين نمايشگاه به مدت 5 روز از تاريخ 24 لغايت 30 خرداد ماه در سالن حجاب برگزار شد و CD هاي آموزشي با قيمت مناسب در اختيار كشاورزان قرار گرفت.

انصاري فرد با اشاره به ارائه مطالبي در ارتباط با مزارع آرماني در نمايشگاه گفت: كشاورزان علاقه‏مند براي كسب اطلاعات بيشتر مي‏توانند به مراكز وزارت جهاد كشاورزي شهرستان‏هاي مربوط به مزارع آرماني مراجعه كنند.

اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
pr@agri-jahad.ir
Pr@maj.ir

1388/03/31
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal