قول مساعد معاونان رییس جمهور برای رفع مشکلات سازمان دامپزشکی

دکتر مهدی خلج به منظور رفع موانع پیش روی سازمان دامپزشکی کشور با معاون اول رییس جمهوری، معاون اجرایی رییس جمهوری و جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر مهدی خلج در هفته اخیر در دیدارهایی جداگانه با مهندس«اسحاق جهانگیری» معاون اول رییس جمهوری،مهندس «محمد شریعتمداری» معاون اجرایی رییس جمهوری و «محمود عسکری آزاد» جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری، موانع پیش روی سازمان دامپزشکی کشور  و همچنین راه حل های برطرف کردن این موانع را مورد بحث و بررسی قرار داد.

معاون اول رییس جمهوری در دیدار رییس سازمان دامپزشکی نسبت به پیگیری و رفع مشکلات مالی این سازمان بویژه در اعتبارات سال 1394 قول مساعد داد.

همچنین معاون اجرایی رییس جمهوری اعلام کرد که پیشنهاد سازمان دامپزشکی مبنی بر اختصاص بخشی از درآمد حاصل از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها به سازمان دامپزشکی را پیگیری کند.

جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری نیز در دیدار رییس سازمان دامپزشکی کشور نسبت به رفع مشکلات مرتبط با نیروی انسانی قول مساعد داد تا مشکلات نیروی انسانی، به عنوان یکی از بزرگترین موانع پیش روی سازمان دامپزشکی را برطرف کند.

1393/04/30
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal