مجمع اتحاديه مركزي نظارت و هماهنگي تعاوني هاي كشاورزان خواستار شد؛راي اكثريت قاطع نمايندگان مجلس به وزير پيشنهادي جهاد كشاورزي

مجمع اتحاديه مركزي نظارت و هماهنگي تعاوني هاي كشاورزان لزوم راي اعتماد اكثريت قاطع نمايندگان مجلس شوراي اسلامي به محمود حجتي وزير پيشنهادي وزارت جهاد كشاورزي دولت يازدهم را خواستار شد.

به گزارش ايرنا، مجمع اتحاديه مركزي نظارت و هماهنگي تعاوني هاي كشاورزان روز چهارشنبه با انتشار بيانيه اي كه يك نسخه آن در اختيار ايرنا قرار گرفت خواستار راي بالاي نمايندگان مجلس شوراي اسلامي به «محمود حجتي» وزير پيشنهادي جهادكشاورزي در دولت يازدهم شد.

در اين بيانيه آمده است:در اجراي تدابير حكيمانه رهبري معظم انقلاب اسلامي،ملت رشيد و سرافراز ايران اسلامي با خلق حماسه از آزمون بزرگ الهي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري، پيروزمندانه بيرون آمد و با انتخاب حجت الاسلام و المسلمين دكتر «حسن روحاني» اميد به آينده اي روشن را رقم زدند.

باعنايت به بيانات ولي امر مسلمين جهان مبني برحمايت همه مردم از دولت منتخب به استحضار مي رساند: اتحاديه هاي مركزي و سراسري شركت هاي تعاوني كشاورزي و روستايي تحت عنوان اعضاي اتحاديه مركزي نظارت و هماهنگي تعاوني هاي روستايي و كشاورزي ايران به نمايندگي از بخش مهمي از ۸۳۰۰ شركت هاي تعاوني روستايي، توليدي و كشاورزي و حدود ۴.۵ ميليون نفر از توليد كنندگان و فعالان بخش كشاورزي حمايت خود را از محمود حجتي به عنوان وزير پيشنهادي جهاد كشاورزي اعلام مي كنيم.

اين بيانيه افزود: حجتي از خانواده معظم شهداء و از مديران متعهد و توانمند در دوران دفاع مقدس و عرصه هاي مختلف سازندگي بوده و به عنوان اولين وزير جهاد كشاورزي به نحو مطلوبي فرآيند ادغام دو وزارتخانه جهاد سازندگي و كشاورزي سابق را با كمترين تنش و استفاده از نيروهاي توانمند دو مجموعه در پست هاي مديريتي به انجام رسانده است و در زمان تصدي ايشان بود كه جشن خودكفايي گندم برگزار شد.

در ادامه اين بيانيه آمده است: همچنين در بسياري از محصولات استراتژيك شاخص ها با شرايط مناسبي روند صعودي مطلوبي داشته است. روحيه مشاركت پذيري و استفاده از ظرفيت و توان تشكل ها، تعاوني ها و اتحاديه هاي بخش از خصوصيات بارز وزير پيشنهادي وزارت جهاد كشاورزي است.

اين بيانيه افزود: به طور حتم با راي اعتماد بالاي مجلس شوراي اسلامي به اين شخص جهادي پرتلاش مشكلات بخش كشاورزي كاهش يافته و گام هاي موثري در جهت توسعه پايدار و خودكفايي مورد نظر مقام معظم رهبري برداشته خواهد شد.

1392/05/16
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal