لزوم ارتباط مستمر محققان بخش کشاورزی با بخش اجرا
نخستین نشست مشترک روسای موسسات، مراکز و پژوهشکده‌های تحقیقاتی ملی با مدیران هماهنگی امور ترویج استان‌ها در مرکز آموزش امام خمینی برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره)، این نشست با هدف ارائه توصیه¬های ترویجی بر اساس یافته¬های تحقیقاتی و برنامه¬ریزی مدیران هماهنگی امور ترویج استان‌ها، برای ترویج این دستاوردهای در جامعه کشاورزی برگزار شد.
در این نشست دکتر زند معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی خطاب به محققان بخش کشاورزی بیان داشت: محقق باید در ارتباط مستمر با بخش اجرا بوده و روح و دانش وی در صحنه اثرگذار باشد.
وی افزود: باید دانشی را که با پژوهش حاصل شده است را به ثروت تبدیل کنیم.
معاون وزیر اظهار داشت: در این نشست‌ها، مسوولان ترویج باید نیازهای خود را اعلام کنند و موسسات تحقیقاتی نیز باید دستاوردهای خود را ارائه دهند.
در این نشست، دکتر طهماسبی معاون پژوهش و فناوری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، فلسفه تشکیل این نشست را ارائه آخرین یافته¬های تحقیقاتی به مدیران هماهنگی ترویج استان‌ها اعلام کرد.
وی اظهار امیدواری کرد با انتقال آخرین یافته‌های تحقیقاتی به مدیران، این دستاوردها به صورت بسته‌های آموزشی به مزارع کشاورزی منتقل شود.
گفتنی است؛ این نشست با حضور دکتر زند معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر خاوازی معاون آموزش و ترویج سازمان، دکتر طهماسبی معاون پژوهش و فناوری سازمان تحقیقات، برخی مدیران ستادی سازمان آموزش و ترویج کشاورزی و دکتر مخبر رئیس مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره)، معاونین و مدیران مرکز و 80 نفر از روسای موسسات، مراکز و پژوهشکده‌های تحقیقاتی ملی برگزار شد.
1394/07/27
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal