مدیران و کارکنان وزارت جهادکشاورزی با آرمان های امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند

مراسم گرامی داشت سی و ششمین سالگرد تاسیس جهاد به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی و تجدید میثاق با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری و شهدای جهاد کشاورزی صبح امروز در مرقد امام راحل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت جهادکشاورزی، آیت الله عالمی نماینده ولی فقیه دراین مراسم نقش امام راحل را در معماری انقلاب ستودنی دانست و گفت:نهاد جهادسازندگی به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی تاسیس و تاکنون منشاء خدمات زیادی برای کشور بوده است.

وی افزود:با حفظ وتقویت فرهنگ و روحیه جهادی باید برای پیشرفت کشور گام های بلندی برداریم.

همچنین دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران در این مراسم گفت: امروز ما در تحریم ظالمانه دشمنان قرار گرفته ایم و مهمترین وظیفه کشور بعد از امنیت، بحث تامین امنیت غذایی است.

وی افزود: امنیت غذایی یکی از کلیدی ترین مباحث جوامع بشری است و شما جهادگران تولید این بار سنگین مسئولیت را به دوش گرفته تا امنیت غذایی در جامعه را فراهم کنید.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر اهمیت نقش و تامین غذا در کشور گفت: این مهم از سوی مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری مورد تاکید و پیگیری است. لذا برای تامین غذا نباید نیازمند دست بیگانگان بوده و این امر با عنایت به پرودگار، استعدادهای بالقوه در کشور و ظرفیت های موجود کارشناسی قابل حصول می باشد.

گفتنی است در پایان این مراسم بیانیه ای از سوی کانون های سنگرسازان بی سنگر، جهادگران جهاد سازندگی و بازنشستگان قرائت شد.

1394/03/26
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal