آغاز عرضه 7 هزار تن سیب و پرتقال در میادین میوه و تره بار تهران

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: توزیع و عرضه هفت هزار تن سیب و پرتقال به منظور تامین نیازهای مردم در تعطیلات نوروزی در میادین میوه و تره بار استان آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از ایرنا،  سیدمحمد موسوی در حاشیه بازدید از میدان میوه و تره بار جلال آل احمد در جمع خبرنگاران افزود: این مقدار میوه با هماهنگی سازمان تعاون روستایی با هدف کنترل قیمت و تنظیم بازار عرضه و تقاضا در آستانه سال نو و تعطیلات نوروزی در سطح استان تهران توزیع می شود.

وی اظهار کرد: درهمین ارتباط، توزیع و عرضه سیب و پرتقال در 40 میدان میوه و تره بار شهرداری تهران از امروز آغاز و تا 15 فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.

وی افزود: برهمین اساس هر کیلوگرم پرتقال مازندران با قیمت 29 هزار ریال، پرتقال والنسیای جیرفت 34 هزار ریال و هر کیلوگرم سیب دماوند نیز با 25 هزار ریال در میادین میوه و تره بار تهران و دیگری شهرستانهای استان عرضه می شود.

رییس سازمان جهادکشاورزی استان تهران گفت: به منظور رفاه و آسایش بیشتر شهروندان تهرانی، کار عرضه سیب و پرتقال با قیمت های اعلام شده از صبح فردا (دوشنبه) در 100 میدان میوه و تره بار دیگر شهرداری تهران نیز آغاز می شود.

موسوی افزود: در هر یک از شهرستان های استان تهران نیز دو تا چهار میدان میوه و تره بار برای عرضه سیب و پرتقال موردنیاز مردم درنظر گرفته شده است.

به گفته وی، طرح تنظیم بازار شب عید با همکاری اتحادیه تعاونی تولید روستایی و به منظور جلوگیری از افزایش قیمت ها از امروز (24 اسفند) تا 15 فروردین سال آینده در قالب عرضه دو نوع میوه سیب و پرتقال اجرا می شود.

1393/12/24
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal