هماهنگی برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی بخش کشاورزی با مشارکت بسیج و جوامع محلی
نشست هماهنگی طرح‌های اقتصاد مقاومتی وزارت جهاد کشاورزی با سازمان بسیج مستضعفان به منظور شفاف‌سازی شرح وظایف بخش‌ها با حضور وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی ترویج کشاورزی، به منظور تعامل و استفاده از ظرفیت‌های بسیج در توسعه و تحقق سیاست‌های بخش کشاورزی، جلسه هماهنگی وزارت جهاد کشاورزی با سازمان بسیج مستضعفان با حضور مهندس حجتی وزیر جهاد کشاورزی، معاونین و روسای سازمان‌های مستقل وزارت، سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و روسای سازمان‌های بسیج سازندگی و بسیج مهندسین کشاورزی در محل وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.
در این نشست حاضران ضمن بیان دیدگاه‌های خود در خصوص روند اجرایی و هم‌افزایی طرح‌های اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی، با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل»، بر شفاف‌سازی شرح وظایف هر کدام از بخش‌ها تاکید کردند.
همچنین مقرر شد برنامه عملیاتی و پروژه‌های مشترک در هر زیربخش تدوین و با مشارکت دو مجموعه و استفاده از ظرفیت جوامع محلی اجرایی شود.
در این جلسه آقایان دکتر زند، دکتر بخشنده، دکتر رکنی، مهندس طهماسبی، مهندس جلالی، دکتر خلج، دکتر کاظمی، و سردار غلامی، دکتر جهانسوز، و مهندس درجانی، گزارشی از برنامه‌ها و اقدامات انجام شده در حوزه فعالیت خود را ارائه کردند.
1395/05/06
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal