ایجاد توسعه پایدار در کشور با افزایش بهره وری و استفاده بهینه از آب و خاک

معاون توسعه مدیریت و نیروی انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت : ایران از نظر تنوع محصولات باغی جزو 10 کشور برتر جهان است.

به گزارش ایرنا ""محمدعلی جوادی"" روز شنبه در آیین معارفه رییس جدید سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی اظهار کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که از این قابلیت و استعداد منطقه خود به نحو درست بهره برداری کنیم.

وی افزود: با تشکیل معاونت مستقل باغبانی در وزارت جهاد کشاورزی، زمینه لازم برای کار اصولی تر در این بخش فراهم شده و باید بیش از گذشته به کیفیت بخشی و افزایش تولید در بخش باغبانی بپردازیم.

معاون توسعه مدیریت و نیروی انسانی وزارت جهاد کشاورزی بر ضرورت خودکفایی و خوداتکایی در بخش کشاورزی تاکید کرد و گفت: باید کشاورزی را از وضعیت سنتی به سمت صنعتی ببریم و با افزایش بهره وری و استفاده بهینه از آب و خاک، برای کشور توسعه پایدار ایجاد کنیم.

جوادی افزود: یکی از دغدغه های اصلی هر کشور رسیدن به امنیت غذایی است که با توجه به کمبود بارندگی در سالیان اخیر و بروز خشکسالی، چاره ای جز ارتقای بهره وری، افزایش عملکرد تولید و کیفیت تولیدات نداریم.

معاون توسعه مدیریت و نیروی انسانی وزارت جهاد کشاورزی در ادامه با تاکید بر ضرورت اخلاق مداری در مدیریت ها گفت: یک مدیر باید خوشرفتار، همراه و همدل با همکاران خود باشد.

جوادی با اشاره به اعزام گروه های بازرسی از سوی وزارت جهاد کشاورزی برای ارزیابی عملکرد روسای سازمان های استانی، بر توجه به نیروی انسانی تاکید کرد و گفت: زمانی توسعه محقق می شود که نیروی انسانی دغدغه حقوق، بیمه و مسکن نداشته باشد.

در این مراسم با قدردانی از خدمات ""ابوالفضل یاوری""، ""عبدالله یوسفی"" به عنوان رییس جدید سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی منصوب و معرفی شد.

1393/07/19
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal