تقدیر وزیر ارشاد از تجمیع رسانه های بخش کشاورزی در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تجمیع رسانه های بخش کشاورزی در یک غرفه در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات را اقدامی ارزشمند و در راستای اهداف این نمایشگاه عنوان کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی،دکتر علی جنتی در تالار گفتگوی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات در پاسخ به پرسش خبرنگار ما در زمینه عملکرد رسانه های حوزه کشاورزی با اعلام این مطلب افزود:مجموعه نشریات و رسانه های تخصصی حوزه کشاورزی،دامپروری،شیلات و ... همدلی و همکاری شایسته ای در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات داشته اند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار ما در خصوص انتظارات از رسانه ها در فضای پساتحریم خاطرنشان کرد:رفع مشکلات کشور پس از رفع تحریم ها،اقدامی تدریجی است بنابراین از مجموع رسانه های کشور انتظار می رود در انعکاس توقعات مردم در مطبوعات و رسانه ها،واقعیت های موجود کشور را در فضای پس از تحریم لحاظ  کنند.
گفتنی است،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سومین روز برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات ضمن بازدید از بخش های مختلف این نمایشگاه در غرفه رسانه های بخش کشاورزی حضور یافت و انتشار 55 نشریه تخصصی بخش کشاورزی را مثبت ارزیابی کرد.
1394/08/18
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal