رشد کشاورزی با جذب سرمایه، تکنولوژی و نیروی جوان
مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: انتقال سرمایه، مدیریت نیروی کارآفرین و انتقال تکنولوژی سه عامل اصلی در نظم‌بخشی در بخش کشاورزی است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی، مهندس صفایی در نشست اداری سازمان تعاون روستایی استان، خاطرنشان کرد: بازسازی ساختار بخش کشاورزی و جایگزینی نظم رسمی به جای نظم عرفی عامل موثری در ساماندهی بخش کشاورزی است. وی افزود: باید با مدیریت جذب سرمایه و تکنولوژی و استفاده از نیروی جوان کارآفرین شرایط رشد و توسعه در بخش کشاورزی را فراهم کرد.
در این نشست، تعدادی از روسای تعاون روستایی شهرستان‌ها و مدیران عامل تعاونی‌های روستایی و کشاورزی مشکلات و مسایل موجود را بیان کردند. همچنین با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از تعاونی‌های نمونه سال مالی 92 و واحدهای اعتباری سال 93 و کارمندان نمونه با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.
گفتنی است؛ این نشست با حضور رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، مدیران تعاون روستایی استان‌های اردبیل و آذربایجان شرقی، رئیس نظام صنفی کشاورزی استان، روسای تعاون روستایی شهرستان‌ها و مدیران عامل تعاونی‌های روستایی و کشاورزی برگزار شد.
1394/06/23
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal