مراحل اداري انتقال شركت پشتيباني امور دام به وزارت جهاد كشاورزي در حال انجام است

 معاون بهبود امور توليدات دامي وزارت جهاد كشاورزي گفت: در حال حاضر مراحل اداري انتقال شركت پشتيباني امور دام در قالب قانون انتزاع در حال انجام است و احتمالا تا پايان سال جاري انتقال كامل اين شركت به وزارت جهاد كشاورزي اجرايي خواهد شد.

حسن ركني در گفت و گو با ايرنا افزود: در نخستين مرحله صورتجلسه انتقال كامل شركت پشتيباني امور دام از وزرات صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهاد كشاورزي در كميسيون كشاورزي مجلس شوراي اسلامي به امضاي طرفين رسيده است و هم اكنون مراحل اداري آن طي مي شود.

به گفته وي، طبق توافق دو وزارتخانه بايد در 9 دي ماه جاري شركت پشتيباني امور دام با تمامي امكانات، دارايي ها و نيروي انساني براي تنظيم بازار علوفه دامي و سياست هاي واردات به وزارت جهاد كشاورزي انتقال يابد.

وي ادامه داد: معاونت توليدات دامي و ساير بخش هاي وزارت جهاد كشاورزي به طور جدي به دنبال ايجاد ساختار و عملياتي كردن انتقال كامل اين شركت به وزارتخانه متبوع هستند و در صدد هستيم اين انتقال در نهايت تا پايان سال جاري انجام شود.

وي ادامه داد: همچنين قرار است، با اجراي قانون انتزاع سياست هاي واردات و صادرات محصولات كشاورزي همچون سياست هاي واردات محصولات استراتژيك از جمله گندم تا پايان دي ماه جاري و سياست صنايع تبديلي و تكميلي نيز تا پايان بهمن ماه سال جاري عملياتي شود.

1392/10/18
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal