منابع اعتباری اجرای طرح 550 هزار هکتاری دشت های خوزستان و ایلام تامین شده است
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از برگزاری شورای برنامه ریزی خوزستان به منظور تسریع در اجرای طرح کشاورزی 550 هزار هکتاری و پیگیری مطالبات مردم این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی به نقل از ایرنا،محمدباقر نوبخت در بدو ورود به خوزستان در فرودگاه بین المللی اهواز در گفت وگو با خبرنگاران،
سفر به خوزستان را نمادی از عرض ارادت و محبت شخص رئیس جمهور و هیات دولت به مردم خوب و متدین و بافرهنگ این استان عنوان کرد و افزود: پیرو صحبت و سفر استانی رئیس جمهوری به خوزستان تعدادی از طرح و پروژه ها مورد تایید قرار گرفت از جمله طرح 550 هزار هکتاری کشاورزی خوزستان که باید اجرا شود.
وی با بیان اینکه آخرین ارزیابی از این طرح مهم کشاورزی که در راستای تولید و اشتغال خوزستان بسیار موثر است امروز انجام می شود، اضافه کرد: مسائلی که از سوی استاندار خوزستان برای پیگیری در هیات دولت ارائه می شود نیز در این سفر بررسی می شود.
نوبخت اظهار امیدواری کرد: خدمات و صمیمیت و محبت مردم خوزستان به کشور بر اساس مصداق ""هل جزاء الاحسان الا الاحسان"" با احسان پاسخ داده شود.
وی در ادامه درباره تامین آب طرح کشاورزی 550 هزار هکتاری، تاکید کرد: این طرح به صورت کامل و نهایی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و در شورای برنامه ریزی خوزستان که امروز برگزار می شود نیز چگونگی تسریع در تکمیل و بهره برداری این طرح نیز طرح و بررسی می شود.
نوبخت افزود: برخلاف طرح های عمرانی که با کمبود اعتبار روبه رو هستند، منابع اعتباری طرح کشاورزی 550 هزار هکتاری تامین شده زیرا از محل اعتبارات ویژه اجرا خواهد شد.
معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برای شرکت در نخستین همایش ملی بررسی ابعاد فنی، اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی طرح احیای 550 هزار هکتاری دشت های خوزستان و ایلام به خوزستان سفر کرده است.
1394/08/26
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal