نمایشگاه ملی تکنولوژی زیرساخت‎های کشاورزی از 22 تا 25 مهرماه برگزار می شود

 هفتمین نمایشگاه تخصصی نهادهها (کود، سم، بذر)، تجهیزات آبیاری و گلخانه و ماشینهای کشاورزی شناخته شده با نام "نمایشگاه تکنولوژی زیرساختهای کشاورزی" از 22 تا 25 مهر ماه سال جاری در محل نمایشگاههای بینالمللی استان البرز در شهرستان کرج برگزار میشود.

به گزارش روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی،این نمایشگاه امسال با شعار افزایش ضریب بهرهگیری از آب کشاورزی، حفظ محیط زیست و با هدف افزایش بهرهوری محصولات کشاورزی، صرفهجویی در مصرف آب از کشاورزان عمده، نمونه و پیشرو، کارشناسان و متخصصان کشاورزی از سراسر کشور برگزار می شود. در برپایی این نمایشگاه غرفهداران از 27 استان کشور برای رقابتی سالم و سازنده در این نمایشگاه حضور می یابند.

در این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 6000 مترمربع، 100 شرکت به معرفی محصولات خود در زمینه های سامانههای مختلف آبیاری تحت فشار از جمله ویل موو(چرخاب)، دریپ (قطرهای)، تراوا(زیرسطحی نشستی)، سنتر پیوت(بارانی پاشنه مرکزی)، کلاسیک و انواع قطره چکانهای حساس، آبپاشهای مختلف و مناسب برای انواع گیاه و مزارع، دستگاههای جوش پلیاتیلن و در نهایت لوله و اتصالات پلی اتیلن با مقاومتها و ابعاد مختلف، می پردازند.

1393/07/19
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal