آرامش نسبی در تامین نهاده های دامی حاکم است

معاون امور برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در بخش تامین نهاده‌های مورد نیاز دام و طیور از آرامش نسبی برخوردار هستیم.

به گزارش روابط عمومی وزارت جهادکشاورزی، عبدالمهدی بخشنده معاون امور برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهادکشاورزی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شرکت پشتیبانی اموردام کشور گفت: خوشبختانه با تلاش پرسنل و کارشناسان این شرکت در بخش تامین نهاده های مورد نیاز دام وطیور از آرامش نسبی بر خوردار هستیم .

وی با اشاره به تصویب قانون انتزاع و تمرکز وظایف وزارت جهادکشاورزی در دوسال قبل افزود: هدف از اجرای این قانون پشیبانی موثر و بهتری از تولید کنندگان بخش کشاورزی و درعین حال مصرف کنندگان کشور است به نحوی که با اجرایی شدن آن 60 درصد از وظایف وزارت بازرگانی سابق به وزارت جهادکشاورزی واگذار شده است.

بخشنده گفت: به رغم مشکلات و تنگناهای اقتصادی تولید محصولات پروتئینی با منشاء دامی در کشور طی سالیان اخیر نوسان چندانی نداشته است و برای موفقیت بیشتر باید زنجیره های تولید تا مصرف ایجاد شود .

وی افزود: با توجه به وظایف جدید وزارت جهادکشاورزی که طبق قانون ابلاغ شده لازم است در ساختار ماموریت و اهداف شرکت پشتیبانی امور دام کشور بازبینی به عمل آوریم که لازمه این امر انجام کار مطالعاتی و کارشناسی دقیق است.

گفتنی است در این مراسم با حکم محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی عبدالرحمان چراغعلی به عنوان مدیر عامل و حسن رکنی معاون امور دام وزارت جهادکشاورزی به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت پشتیبانی امور دام کشور معرفی شدند.

همچنین از زحمات و خدمات مصیب محمدیان شمالی مدیرعامل سابق شرکت پشتیبانی امور دام کشور قدردانی به عمل آمد.

1392/12/19
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal