برنامه‌های آموزشی کارآمد برای بانوان شاغل سال آینده برگزار می‌شود
مشاور وزیر و مدیر کل دفتر امور زنان روستایی و عشایری گفت: یکی از بیشترین کارکردهای کمیسیون امور بانوان، کارکرد آموزشی است، که پیش‌بینی می‌شود در سال 95 برنامه‌های آموزشی کارآمدتر برای بانوان شاغل برگزار شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، فروغ‌السادات بنی‌هاشم در آخرین نشست کمیسیون امور بانوان وزارت جهاد کشاورزی در سال جاری با حضور اعضای کمیسیون در سالن نعمتی جم، به ارزیابی عملکرد کمیسیون‌ها و فعالیت‌های آنان پرداخت و اظهار داشت: تجربه نشان داده است که کمترین مشکل را در بحث آموزشی داریم که به دلیل رضایت بانوان از برگزاری این دوره‌ها در سال جاری، پیش‌بینی می‌شود در سال آینده نیز اجرای این برنامه‌ها توسعه یابد.
وی افزود: اعضا و نمایندگان کمیسیون امور بانوان با پذیرش مسوولیت، حضور در نشست‌ها و همفکری لازم، نقش مهمی در ارتقای فعالیت‌های کمیسیون، یافتن فرصت‌های مناسب برای بانوان، اجرای طرح پایش، برگزاری دوره‌های آموزشی و ... دارند که جای تامل دارد.
مشاور وزیر در امور زنان، در خصوص ارائه تسهیلات به زنان سرپرست خانوار در سال آینده، گفت: در تلاشیم در راستای حمایت از زنان سرپرست خانوار، منابع تامین تسهیلات برای این قشر افزایش یابد.
وی افزود: تاکنون زنان سرپرست خانوار تنها از طریق صندوق قرض‌الحسنه کشاورزی، تسهیلات دریافت می‌کردند که امیدواریم بتوانیم در سال آینده این منابع ارائه تسهیلات را افزایش دهیم.
در این نشست، نمایندگان کمیسیون بانوان، به ارائه گزارش‌ها و پیشنهاد‌های خود در خصوص برگزاری مراسم روز زن، آموزش، طرح سلامت پایش، ارائه تسهیلات و ... پرداختند.1394/11/25
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal