مدیران و کارکنان وزارت جهاد کشاورزی با آرمان های امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند
مدیران و کارکنان وزارت جهاد کشاورزی با حضور در حسینه جماران با آرمان‌های امام خمینی (ره) و نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، در آستانه بیست و هفتمین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، امروز چهارشنبه مسئولان، کارکنان، کانون بسیجیان، سنگرسازان بی سنگر و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس وزارت جهاد کشاورزی و به همراه آیت الله عالمی نماینده ولی فقیه در وزرات جهاد کشاورزی در حسینه جماران حاضر شدند و با آرمان های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری بیعت و تجدید میثاق کردند.
در این مراسم، نماینده ولی فقیه در وزرات جهاد کشاورزی در سخنانی رحلت امام خمینی (ره)را شهادت گونه توصیف کرد و افزود:استقبال مردم از امام راحل در سال 57 و همچنین تشییع پیکر مطهر ایشان در سال 68بی سابقه و دوران حیات پربرکت امام خمینی(ره)نقطه تاریخی در ایران و جهان بوده است.
آیت الله حسن عالمی با تاکید بر پایبندی جهادگران کشاورزی به آرمان های مقدس امام راحل و مقام معظم رهبری، اظهار داشت:با امام خمینی(ره) پیمان دوباره می بندیم تا برای آبادانی و سرافرازی کشور و حمایت از رهبر معظم انقلاب، تمام توانمندی های خود را به کار می گیریم.

1395/03/12
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal