دومين نشست مجمع مديران روابط عمومي شركت و موسسات تابعه وزارت جهاد كشاورزي

به گزارش روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي دكتر سيد جواد حسيني كوهي خيلي مشاور وزير و مديركل روابط عمومي دردومين نشست مجمع مديران روابط عمومي شركت‌ها و موسسات تابعه وزارت جهاد كشاورزي كه درمحل موسسه جهادنصربرگزارشدگفت، ساماندهي و اصلاح ساختار روابط عمومي در شركت‌ها و موسسات تابعه وزارت جهاد كشاوري ضروري است در حال حاضرمتاسفانه اين ساختار از تناسب و كارايي لازم برخوردار نيست.

وي افزود: روابط عمومي هاي وزارت جهاد كشاورزي در كليه سطوح با يددر حوزه تبيين و اطلاع رساني مطلوب دستاوردهاي بخش كشاورزي و استراتژي سازماني وزارت متبوع اقدام نمايند.

دكتر حسيني با اشاره به ضرورت برقراري ارتباط روابط عمومي با رسانه ملي براي معرفي برنامه‌ها و فعاليتهاي بخش كشاورزي گفت: توليد ملي، امنيت غذايي و اشتغال جايگاه ويژه‌اي در بخش كشاورزي داشته و اين موضوعات بايد به نحو مناسبي از رسانه ملي انعكاس يابد.

همچنين دراين نشست مهندس گلابكش مديرعامل جهادنصر با شااره به اهميت روابط عمومي در عصر حاضر گفت: انتظار از روابط عمومي آن است كه داراي برنامه بوده و در راستاي اهداف و استراتژي سازماني حركت كند و همواره كارهايش را مورد بررسي و ارزيابي قرار دهد.

وي افزود: روابط عمومي بايد از روش هاي سنتي و تبليغاتي صرف پرهيز كرده و از شيوه هاي ابتكاري استفاده كند.

مهندس گلابكش در بخش ديگري از سخنان خود گزارش از فعاليتهاي موسسه را بويژه در حوزه طرح 550 هزار هكتاري زهكشي اراضي كشاورزي در استان خوزستان و ايلام ارائه كرد.

در بخش پاياني اين نشست مديران روابط عمومي شركت ها و موسسات تابعه نيزديدگاههاي خود را پيرامون مسايل مطرح شده بيان كردند.

1391/05/25
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal