كارگروه پيگيري تامين آب فلات مركزي ايران تشكيل مي شود

با تصويب هيئت وزيران، كارگروه پيگيري تامين آب فلات مركزي ايران و صنايع شرق كشور با مسئوليت معاون اول رئيس جمهور تشكيل مي شود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دولت، هيئت وزيران بنا به پيشنهاد رئيس جمهور و به استناد اصول يكصد و بيست و هفتم و يكصد و سي و هشتم قانون اساسي تصويب كرد؛ به منظور هماهنگي و پيگيري در تامين آب فلات مركزي ايران و صنايع شرق كشور، كارگروهي با مسئوليت معاون اول رئيس جمهور و با حضور وزيران نيرو، صنعت، معدن و تجارت، جهاد كشاورزي و رئيس سازمان حفاظت محيط زيست و استانداران هرمزگان، يزد، كرمان، مازندران و سمنان و مديران عامل شركتهاي گل گهر سيرجان و مجتمع صنايع مس سرچشمه كرمان تشكيل مي شود.

بر اين اساس، تصميم گيري در خصوص امور اجرايي موضوع ياد شده به كليه اعضاي كارگروه به عنوان نمايندگان ويژه رئيس جمهور و تصويب و اصلاح آيين نامه ها و مقررات مربوط به موضوع ياد شده به وزيران عضو كارگروه تفويض مي شود.

همچنين تصميمات و مصوبات اكثريت اعضا يا وزيران عضو كارگروه (حسب مورد) در حكم تصميمات رئيس جمهور و هيئت وزيران بوده و با رعايت ماده(19) آيين نامه داخلي هيئت وزيران قابل صدور است.اين مصوبه از سوي محمدرضا رحيمي؛ معاون اول رئيس جمهور براي اجرا ابلاغ شده است.

1392/01/27
فایل ها :
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal