وزارت جهاد کشاورزی
ورزشکاران برتر وزارت جهاد کشاورزی معرفی شدند
1392/12/20

دهمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان ستاد مرکزی وزارت جهاد کشاورزی، سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات تابعه با معرفی ورزشکاران برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی، در این مراسم که با حضور تنی چند از مسوولان و کارکنان ورزشکار این وزارت در سالن نعمتی جم برپا شد، از ورزشکاران زن و مرد که در رشته‌های مختلف به مقام‌های نخست تا سوم دست یافتند، با اعطای مدال و جوایز تقدیر شد.

این دوره از مسابقات با حضور یکهزار و 832 نفر از کارکنان ورزشکار وزارت جهاد کشاورزی برپا شد که 537 نفر از این تعداد در بخش زنان در هشت رشته ورزشی تیراندازی، تنیس روی میز، دوومیدانی، آمادگی جسمانی، شطرنج، شنا، دارت و کوهنوردی و یک هزار و 295 نفر در بخش مردان در ده رشته ورزشی تیراندازی، شطرنج، شنا، دوومیدانی، تنیس روی میز، دارت، فوتسال، والیبال، طناب‌کشی و کوهنوردی به مدت یک ماه به رقابت پرداختند و در پایان ورزشکاران برتر معرفی شدند.

بنا به این گزارش، در بخش بانوان در رشته تیراندازی ماده تفنگ بادی؛ نزهت جمشیدی از اداره کل امور مالی، پروین فیضی از اداره کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی و لیلا زیودار از سازمان امور عشایر ایران و در ماده کلت بادی زهرا شادلو از مرکز نوسازی و تحول اداری، ملکه محمدی از اداره کل حراست و مریم مرکزی از اداره کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته تنیس روی میز؛ ماه‌سماء اسدی از سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری مقام نخست، اعظم وکیلی از معاونت تولیدات گیاهی مقام دوم و فاطمه دانشیان از سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری و لیلا معافی از اداره کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی مشترکا مقام سوم را کسب کردند.

در رشته دوومیدانی در مقطع سنی زیر 33 سال؛ فاطمه پولادی از سازمان امور اراضی، سحر مرادی از سازمان تحقیقات و آموزش و فاطمه باقرزاده از معاونت تولیدات امور دامی، در مقطع سنی 34 تا 40 سال، آزاده شجاعی اسدی از سازمان حفظ نباتات، مریم سلیمی از معاونت برنامه‌ریزی و اقتصاد و مریم مهدوی میاب از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. همچنین در این رشته در مقطع سنی 41 تا 47 سال، فاطمه کریمی از معاونت تولیدات دامی، منصوره یعقوبی از سازمان جنگل‌ها و مراتع و ناهید رشاد اوغانی از سازمان شیلات ایران و در مقطع سنی 48 سال به بالا، پریوش نامداریان از معاونت برنامه‌ریزی و اقتصاد، سکینه جوینی از سازمان جنگل‌ها و مراتع و مهرنوش غیبی از سازمان حفظ نباتات به ترتیب به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند.

در رشته آمادگی جسمانی در مقطع سنی زیر 36 سال؛ زهرا جاندوست از اداره کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی، سکینه ابوطالبی و مریم نریمانی هر دو از سازمان تحقیقات و آموزش و در مقطع سنی 37 تا 45 سال، مهناز کیفری از سازمان جنگل‌ها و مراتع، نسرین تدین کیا از سازمان تحقیقات و آموزش و آرزو خان‌احمدی از سازمان جنگل‌ها و مراتع و در مقطع سنی 46 سال به بالا، اعظم حیدری از معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی، شهلا صیام از سازمان تعاون روستایی و شهره ادیبی از سازمان تحقیقات و آموزش به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته شطرنج؛ رژینا بیات از سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری، مریم انوشیروانی از سازمان شیلات ایران و نوشین فکری کهن از معاونت آب و خاک و صنایع، اول تا سوم شدند.

در رشته شنا ماده کرال سینه؛ در مقطع سنی زیر 33 سال، زهرا مظاهری از سازمان تحقیقات و آموزش، مهسا طاهری از صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی و در مقطع سنی 34 تا 44 سال شهلا کریمی و عفت پرمور، هر دو از سازمان تحقیقات و آموزش و در مقطع سنی 45 سال به بالا فیروزه بهاری از سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری و فائزه حسنی از دفتر نمایندگی ولی فقیه به ترتیب مقام‌های اول تا دوم را کسب کردند.

همچنین در رشته شنا ماده قورباغه؛ در مقطع سنی زیر 40 سال، فرزانه فراهانی فرد از دفتر امور مالی و نفیسه شکیبامهر از سازمان تحقیقات و آموزش و در مقطع سنی بالای 41 سال فریبا گلچین فر از سازمان تحقیقات و آموزش و منیره فتوره‌چی از معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی اول تا دوم شدند. همچنین در ماده کرال سینه (ناجیان استخر مجموعه ورزشی سبز و زیتون) زهرا معصومی از موسسه جهادگران مقام اول را به خود اختصاص داد.

در رشته دارت بخش خواهران شاغل در ستاد مرکزی، ملیحه حسنی و سیده گلنار صالحی هر از دفتر نمایندگی ولی فقیه اول و دوم شدند و فرحناز هاشمی از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی و اقدس نجاتی از هسته مرکزی گزینش مشترکا مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته دارت بخش خواهران سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات تابعه وزارت جهاد کشاورزی، مریم خسروشاهی از سازمان شیلات کشور، آمنه اردشیری از صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی و فاطمه فضل‌ا... از سازمان تعاون روستایی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در بخش مردان؛ در رشته‌های انفرادی در رشته تیراندازی ماده تفنگ بادی؛ فرهاد فرحی از دفتر نمایندگی ولی فقیه، فرهاد ملکی و حسن خلج هر دو از معاونت آب و خاک و در ماده کلت بادی مهران رضایی از دفتر آمار و فناوری اطلاعات، حجت‌ا... آریان از دفتر امور اداری، رفاه و پشتیبانی و بهروز غفارزاده از دفتر امور مالی به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته شطرنج؛ محمدمهدی حسینی رضی از سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری مقام اول، سیدعلی باقریان از دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات مقام دوم و محمدرضا علی سعیدی از معاونت تولیدات گیاهی مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته شنا کرال سینه 50 متر در رده سنی 36 تا 45 سال، سهراب نوغانچی صالح از معاونت تولیدات امور دامی، شاهین رستم‌‌پور از دفتر امور مالی و قهرمان فرجی از هیات مرکزی گزینش و در رده سنی 46 سال به بالا، حمید نادری از معاونت طرح و برنامه‌ریزی اقتصادی، ابوالقاسم شاه‌حسینی از دفتر امور مالی و یعقوب کاظمی از هسته مرکزی گزینش به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رشته دوومیدانی مسعود غلامی و مرتضی خدری هر دو از معاونت آب و خاک و صنایع و رضا فرهانی از دفتر حراست اول تا سوم شدند.

در رشته تنیس روی میز، مصطفی آوندلو از سازمان حفظ نباتات مقام اول، حمیدرضا گازور از موسسه آموزش تحقیقات دوم و اصغر میرزایی از موسسه تحقیقات فنی مهندسی و علی مسعودی‌فر از شرکت خدمات حمایتی مشترکا مقام سوم را به دست آوردند.

در رشته دارت، حیدر شکری از دفتر امور اداری، رفاه و پشتیبانی، عباس سمیعی از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی و علی اکبر قاسمی دوست از مرکز نوسازی و تحول اداری به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته‌های تیمی مردان، در رشته فوتسال دسته یک؛ تیم معاونت تولیدات گیاهی (الف)، تیم سازمان امور اراضی و تیم اداره کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی (ب) و در رشته فوتسال دسته دو؛ تیم خدمات عمومی (الف) اداره کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی، تیم دفتر حراست و تیم دفتر امور ایثارگران مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در فوتسال شرکت‌ها و موسسات تابعه نیز تیم‌های سازمان جهاد کشاورزی استان البرز مقام اول، سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی مقام دوم و موسسه سرم‌سازی رازی مقام سوم را کسب کردند.

در رشته والیبال؛ تیم معاونت آب و خاک و صنایع مقام اول، تیم مرکز اصلاح نژاد دام مقام دوم و تیم اداره کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته طناب‌کشی حوزه ستادی؛ تیم‌ خدمات عمومی آب و خاک و صنایع، تیم مرکز اصلاح نژاد دام و تیم اداره کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی و در رشته طناب‌کشی سازمان‌ها؛ سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج، موسسه گیاه پزشکی و موسسه فرهنگی ورزشی جهادگران به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در این جشنواره فرهنگی ورزشی، گروه کوهنوردی وزارت جهاد کشاورزی نیز در 17 بهمن ماه امسال به قله دارآباد صعود کردند.

گفتنی است؛ این دوره از مسابقات به همت اداره تربیت بدنی اداره کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی و موسسه فرهنگی ورزشی جهادگران از14 بهمن ماه امسال تا 14 اسفند به مدت یک ماه برگزار شد.

تعداد مشاهده خبر56 بار
تصاویر مرتبط
tempShow
Powered by DorsaPortal