رتبه اول کشوری وزارت جهاد کشاورزی در مستند سازی املاک و اموال غیر منقول دولتی
1397/04/20

وزارت جهاد کشاورزی در مستند سازی املاک و اموال غیر منقول دولتی رتبه اول کشوری را در بین سایر دستگاه های اجرایی دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، مدیرکل دفتر امور حقوقی وزارت جهاد کشاورزی در مجمع معاونین توسعه مدیریت و منابع سازمان های جهاد کشاورزی استان های منطقه یک کشور در ارومیه با اعلام این مطلب افزود:مستند سازی املاک دولتی یکی از تکالیف قانونی در بخش حقوقی است و باید اموال دارای سند رسمی باشد.

وی با بیان این که مستند سازی اموال غیر منقول یکی از امور مهم حقوقی سازمان ها و شرکت ها می باشد،انجام بهینه این امر را برای حفظ سرمایه و دارایی های سرمایه ای امری ضروری و اجتناب ناپذیر دانست.

حججی با اشاره به این که در حال حاضر استان زنجان رتبه یک کشوری و سمنان رتبه 32 کشوری را در مستند سازی اموال غیر منقول دولتی دارد، گفت: تاکنون اجرای این طرح از پیشرفت 91 درصدی برخوردار بوده و امیدواریم تا پایان سال 97 با تسریع در انجام امور حقوقی این طرح به اتمام برسد.

در این گردهمایی،مدیرکل امور رفاه و پشتیبانی وزارت جهاد کشاورزی نیز با تبیین سیاست ها و اولویت های این اداره کل،اظهار داشت: اداره حمایت از بازنشستگان به تازگی به چارت تشکیلاتی اداره کل رفاه و پشتیبانی وزارت جهاد کشاورزی اضافه شده است.

سیدرضا پورنقی،گفت: اصلاح و بهنگام سازی اطلاعات املاک و اراضی تحت مالکیت در سامانه سادا، ارتقا و افزایش پیشرفت فیزیکی اطلاعات ثبت شده در سامانه سادا، جمع آوری و نیاز سنجی دوره های آموزشی کوتاه مدت ضمن خدمت کارکنان، ساماندهی وضعیت ناوگان خودرویی و نظارت بر خرید الکترونیکی از طریق سامانه تدراکات الکترونیکی دولت، از اهم برنامه ها و اولویت های اجرایی مدیریت رفاه و پشتیبانی وزارت جهاد کشاورزی در استان ها در سال جاری است.

تعداد مشاهده خبر135 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal