تسریع در شروع عملیات اجرایی سازه‌های شهرک گلخانه‌ای حصارگلی
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های کشاورزی بر تسریع در آغاز عملیات اجرایی سازه‌های شهرک گلخانه‌ای حصارگلی تاکید کرد.
1397/01/26
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های کشاورزی، مهندس منصوری در نشست بررسی مشکلات اجرایی شهرک حصارگلی با حضور نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی و بانک‌های عامل، پس از بررسی مسائل اجرایی و مشکلات شهرک  مذکور، از کلیه‌ی سرمایه‌گذاران خواست تا در خصوص شروع عملیات اجرایی سازه‌ها تسریع به عمل آورند.
وی بیان کرد: شرکت شهرک‌های کشاورزی هیچ‌گونه فرصت‌سوزی در مورد شروع عملیات سازه‌ها در شهرک گلخانه‌ای حصارگلی ورامین را قابل قبول نخواهد دانست.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های کشاورزی تامین گاز را به عنوان یکی از مشکلات اساسی این شهرک مطرح و ضمن تشریح اقدامات اخیر انجام شده در این خصوص اعلام کرد: با مساعدت شرکت گاز استان تا پایان مهر ماه 97 مشکل ایجاد خط انتقال و تامین گاز این شهرک مرتفع خواهد شد.
در این جلسه پس از استماع نقطه نظرات متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌ مذکور و طرح مشکلات بالاخص فرایند اخذ تسهیلات بانکی، نمایندگان بانک‌های عامل فرایند اخذ تسهیلات احداث سازه‌ها و نیز تسهیل‌گری‌های انجام شده در خصوص وثایق و تضامین را تشریح کردند.
منصوری اعلام کرد: با توجه به تفاهمنامه‌ی در دست اقدام با بانک‌ عامل و در جهت تسریع در شروع عملیات سازه‌ای و در نهایت، تولید در این شهرک تأکید کرد: به سرمایه‌گذارانی که در شروع عملیات سازه‌ای پیشرو باشند، یارانه تسهیلات پرداخت می‌شود و از طرف دیگر سرمایه‌گذارانی که در شروع ساخت سازه‌های گلخانه‌ای تا نیمه‌ی اردیبهشت ماه 97 اقدام نکنند، تعیین تکلیف و جایگزین می‌‌شوند.
مهندس منصوری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های کشاورزی، اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت با حضور نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی و بانک های عامل، جهت مشکلات اجرایی شهرک حصارگلی از جمله آغاز عملیات اجرایی سازه‌ها و پرداخت تسهیلات به متقاضیان تشکیل جلسه دادند.
تعداد مشاهده خبر39 بار
تصاویر مرتبط

  • Hesargoli_Neshast-1_0
  • Hesargoli_Neshast-3_0
  • Hesargoli_Neshast-4_0
  • Hesargoli_Neshast-5_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal