با ذخیره 421 هزار تنی در کودهای کشاورزی به استقبال کشت پاییزه می‌رویم
1396/07/05
مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گفت: با ذخیره 421 هزار تنی در کودهای کشاورزی (ازته، فسفاته و پتاسه) به استقبال کشت پاییزه می‌رویم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایران، مهندس حمید رسولی اظهار کرد: کشت پاییزه امسال یکی از بهترین و بی‌دغدغه‌ترین مقاطع کشت پاییزه در سال‌های اخیر خواهد بود زیرا به میزان مکفی کودهای مورد نیاز کشاورزان تامین و تدارک شده است و خوشبختانه جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.
وی افزود: براساس برنامه ابلاغی وزارت متبوع میزان کودهای مورد نیاز کشت پاییزه در مجموع در حدود 900 هزار تن است که با برنامه‌ریزی به عمل آمده تاکنون بیش از 400 هزار تن آن حمل و تحویل انبارهای منطقه‌ای و شبکه کارگزاری شرکت خدمات در اقصی نقاط کشور شده است و مابقی نیز وفق برنامه طی ماه‌های مهر و آبان از مبادی داخلی و خارجی حمل و به شبکه توزیع تزریق خواهد شد.
رسولی تاکید کرد: قرارداد تحویل 900 هزار تن کودهای مورد نیاز کشت پاییزه منعقد و با جدیت تمام در حال اجرایی شدن است.
در ادامه وی ضمن برشمردن مشکلات تامین این میزان کود در مدت زمان کمتر از سه ماه، تحقق آن را لطف و عنایت خداوند منان، راهنمایی‌ها و حمایت‌های وزارت متبوع به ویژه وزیر جهاد کشاورزی و معاونان ایشان علی‌الاخصوص معاونت برنامه‌ریزی و زراعت، و همچنین همدلی و تلاش وافر مدیریت و کارکنان پرتلاش شرکت خدمات حمایتی کشاورزی دانست.
تعداد مشاهده خبر217 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal