قیمت مرغ گرم کیلویی 2 هزار تومان در تهران ارزان شد
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: قیمت مرغ گرم کیلویی یک هزار و 500 تا 2 هزار تومان در تهران ارزان شد.
1397/10/19

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور، رضا سالمی گفت: هفته گذشته قیمت مرغ گرم در میدان بهمن 12 تا 12 هزار و 500 تومان بود که امشب این نرخ به 10 هزار و 100 تومان رسید.

وی بیان کرد: هم اکنون قیمت مرغ گرم نیز در شهر تهران نیز از هفته گذشته تا امروز (یکشنبه) کیلویی حدود 2 هزار تومان ارزان شد.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران همچنین درباره قیمت تخم مرغ نیز گفت: طرح توزیع گسترده قیمت تخم مرغ بصورت گسترده شانه ای 13 هزار و 800 تومان در میادین عرضه می شود که با این عرضه گسترده قیمت تخم مرغ در تهران به تعادل رسید.

وی خاطرنشان کرد: قیمت تخم مرغ شانه ای در سوپرمارکت های شهر تهران کاهش داشته و این قیمت در نهایت به حدود 16 هزار تومان رسیده است.

** گوشت ارزان می شود

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران همچنین گفت: بدلیل کمبود عرضه گوشت گرم در داخل کشور و کاهش میزان واردات دام زنده از کشورهای آسیای میانه، روسیه و استرالیا به دلیل تعطیلات سال نو میلادی قیمت گوشت گرم گوسفندی و گوساله ای افزایش یافت که تلاش می کنیم با واردات و عرضه گسترده این نرخ را کاهش دهیم.

سالمی تاکید کرد: با وارد کردن دام زنده از رومانی و دیگر کشورهای آسیای میانه و عرضه گوشت گوساله و گوسفند وارداتی از کشورهای استرالیا و روسیه در میادین میوه و تره بار تا سه روز آینده گوشت ارزان می شود.

تعداد مشاهده خبر55 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal