وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد: افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها با ایجاد زنجیره تولید
1395/11/21 پنجشنبه
وزیر جهاد کشاورزی گفت: بضاعت ما در وزارتخانه محدود است به همین دلیل نمی‌توانیم کاری انجام دهیم و از این بابت از کشاورزان معذرت می‌خواهیم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از استانداری آذربایجان غربی، محمود حجتی در مراسم افتتاح کشتارگاه صنعتی سیمین بال این شهر اظهار داشت: دهه فجر و سالروز انقلاب اسلامی ایران را به همگان تبریک عرض می‌کنیم و از زحمات تمام کارآفرینان و تولیدکنندگان نهایت تشکر را داریم.
وی افزود: در شعار از مزرعه تا سفره پایداری تولید برقرار است و این پایداری را نمی‌توان در هیچ یک از اقدامات مشاهده کرد و پروژه سیمین بال میاندوآب نیز این شعار و زنجیره را دنبال می‌کند ولی در برخی از شرکت‌ها این موضوع رعایت نمی‌شود.
حجتی خاطرنشان کرد: در تولید انبوه، کالایی که بر اساس تقاضا باشد پایداری تولید ایجاد خواهد کرد و متقاضی می‌تواند با اختیار کامل هر کالا یا خدماتی را با هر قیمتی تهیه کند.
وی تصریح کرد: کم و بیش در جریان مشکلات جهاد کشاورزی، تولید‌کنندگان و کشاورزان قرار داریم ولی بضاعت ما در وزارت جهاد کشاورزی محدود است و به همین سبب نمی‌توانیم انتظارات برحق را به درستی را برآورده کنیم.
وزیر جهاد کشاورزی گفت: تولیدکنندگان هزینه‌های تولید را کاهش دهند تا بتوانند به خوبی به رقابت با همدیگر بپردازند تا همیشه در صحنه باشند و به کمک زنجیره‌ها می‌توانیم در بازارهای جهانی ظهور کنیم.
وی افزود: در عرصه تولید باید همگان پشتیبان هم باشیم تا با دستیابی به افتخارات مملکت خود را به جایگاه‌های بالاتری عروج دهیم و حدف واسطه‌ها از بازار می‌تواند به این مهم کمک کند.
وی اظهار داشت: حذف واسطه‌ها یکی از اساس مهم کار کشاورزی است که با ایجاد زنجیره می‌توان واسطه‌ها را حذف کرد تا بتوان بهره وری مناسب نیز داشت.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد از سايت: 116448733
تعداد بازديد زيرپورتال: 10923571
اين زيرپورتال امروز: 1585
تعداد بازديد اين صفحه: 1411574
در امروز: 7902
اين صفحه امروز: 899
 

???? ???? ??? ?? ???? ????? ?? ????? ???? ??????? ?? ???? ©                                                                                                          
خانه | بازگشت |
مهمان (portalguest)


Powered By Sigma ITID.