اخبار آرشیوی

چهارشنبه 13 آبان 1394 همایش سراسری مدیران حراست وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد
وزیر جهاد کشاورزی گفت: روش نیروهای حراستی باید براساس اخلاق و رفتار اسلامی و ایجاد همدلی و رویکرد هدایتگرانه باشد و نباید به دنبال مچ گیری و تله گذاری بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مهندس محمود حجتی در همایش سراسری مدیران حراست وزارت جهاد کشاورزی ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت:حراست باید باهوشیاری ، تیزبینی و اخلاق خوب از تخلفات جلوگیری و راهنمای افراد باشد.
وی افزود: تنها با رفتار مناسب است که می توان فاصله بین دولت و مردم را کاهش داد و به پیشرفت سازمان ها کمک کرد.
وزیر اطلاعات نیز در این همایش با تاکید برای بهره گیری از تعالیم حکومت اسلامی گفت: در وهله اول باید از خود حراست کرده و در مرحله بعد به دنبال حفاظت و حراست از دیگران باشیم .
حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمد علوی افزود: یکی از اهداف حکومت اسلامی استقرار امنیت است و در پرتو امنیت می توان به شکوفایی و نوآوری و پیشرفت کشور رسید .
وزیر اطلاعات کار حراستی را براساس شرع اسلام ، اخلاق و در چارچوب قانون دانست و گفت: بهترین کارهای اطلاعاتی و امنیتی را فقط می توان با اخلاق نیکو و انسانی به ثمر رساند.
در این همایش،حضرت آیت الله عالمی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی نیز نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر را منشور حکومتداری اسلامی خواند و گفت : الگوگیری از انبیاء و صداقت در رفتار و گفتار و وفاداری را ملاک نیروهای حراستی دانست .
مهندس خانی رئیس سازمان حراست کل کشور نیز در این همایش آموزه های دینی را چراغ راه نیروهای حراستی دانست و گفت : فعالیت در حراست یک شغل نیست بلکه جنبه ارزشی و یک کار ایثارگرانه و جهادگونه دارد.
وی افزود: نیروهای حراستی باید با اشراف اطلاعاتی از محیط خود بسیاری از بحران های سازمان را قیل از وقوع شناسایی و برطرف کنند .
مهندس جعفر علیپور بهزادی رئیس مرکز حراست وزارت جهاد کشاورزی نیز در این همایش، بروز رسانی قابلیت ها و رفع آسیب های بخش کشاورزی را از جمله وظایف نیروهای حراست در وزارت دانست و گفت: خوشبختانه با فضای خوبی که در کشور ایجاد شده شاهد رونق سرمایه گذاری خارجی در بخش کشاورزی می باشیم .
وی افزود: در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز باید مراقب باشیم که از امکانات دولتی به نفع یا بر علیه کاندیدایی استفاده نشود .

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

خانه | بازگشت |
مهمان (portalguest)


Powered By Sigma ITID.